Львівщина посідає друге місце за кількістю загиблих воїнів у зоні АТО. Зокрема, на Старосамбірщині 12 Героїв віддали свої життя за Україну, є багато поранених, тих, які потребують реабілітації, тому «Палата для учасників АТО» мала би бути у цій області у кожній лікарні.
![](http://dobromyl.org/wp-content/uploads/2016/04/ato_hospital_room_dobromyl_02.jpg)
У рамках реалізації благодійного проекту Добромильська лікарня отримала медобладнання від о. Богдана Пушкаря з німецького міста Бамберг. Це, зокрема, шість багатофункціональних ліжок, шість матраців, сім інвалідних візочків (два з яких — багатофункціональні), шість ролаторів, крісла-туалети, милиці, памперси для дорослих, а також декілька десятків комплектів постільної білизни, рушники, подушки, ковдри загальною вартістю 150 тис. гривень.
Ініціював реалізацію благодійного проекту у Добромилі Микола Войтів, стипендіат програми Єврокомісії Еrasmus Mundus, випускник Дипломатичної академії України, засновник ГО «Управління нової генерації». «Не бути байдужим, робити якнайкраще те, що можеш і впливати на зміни у суспільстві власним прикладом – ці три складові можуть допомогти нам змінити Україну зсередини», — каже Микола Войтів, який за власні кошти організував та оплатив транспортне перевезення дорогого медобладнання.
![](http://dobromyl.org/wp-content/uploads/2016/04/ato_hospital_room_dobromyl_03.jpg)
Реалізувати цей важливий проект вдалося завдяки підтримці благодійної організації «Міжнародна асоціація підтримки України». Операційний директор фонду Тарас Дурбак підкреслив: «За майже два роки нашої діяльності сотні медичних закладів країни отримали медичну гуманітарну допомогу, медичне обладнання та інші необхідні медзасоби для лікування і реабілітації поранених військових у зоні АТО».
![](http://dobromyl.org/wp-content/uploads/2016/04/ato_hospital_room_dobromyl_01.jpg)
За рік Добромильська лікарня обслуговує понад 30 тис. пацієнтів. Торік по медичну допомогу звернулося 85 учасників АТО та членів їхніх родин. Тому створення «Палати для воїнів АТО» у лікарні важливий проект й з інших міркувань – у палатах надаватимуть не тільки кращий рівень медобслуговування військовим, але також їхнім рідним.
Текст: Високий замок online
Фото: Інформаційна агенція «Вголос»