Редакція і видавець

© 2007-2017  dobromyl.org
Всі права захищені.

Редакція не несе відповідальності за достовірність інформіції, що знаходиться в рекламних оголошеннях. Редакція не надає довідкової інформації.

Відповідальність

Редакція не несе відповідальності за коментарі, залишені користувачами сайту. Всю відповідальність за розміщенні на сайті коментарі несуть їх автори. Редакція залишає за собою право не модерувати коментарі.

Редакція dobromyl.org не несе відповідальності за зміст веб-сайтів, на які даються гіперпосилання.

Думки авторів матеріалів сайту не завжди збігаються з позицією редакції.

Правила викорастання матеріалів

Усі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті dobromyl.org належать інтернет-виданню “Добромильський Край” та авторам публікацій, якщо в тексті не вказується інше. Під інформацією маються на увазі всі матеріали, що розміщуються на сайті – статті, новини, інтерв’ю тощо.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “Добромильський Край”, за умови гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче другого абзацу або іншим чітким проявом джерела інформації (плашки, логотипу або повної назви сайту), який видно у першому екрані пристрою (в тому числі смартфону, планшету тощо).

Для друкованих видань передрук матеріалів інтернет-видання “Добромильський Край” дозволяється на гонорарній основі та лише за письмової згоди редактора. Для електронних ЗМІ дозволяється використовувати інформацію, розміщену на сайті інтернет-видання “Добромильський Край”, за умови усного посилання на першоджерело. Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України “Про авторське право та суміжні права”.

Забороняється будь-яке комерційне використання інформації, відтворення текстів чи їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до цієї інформації.

У разі порушення будь-якого пункту цих правил, “Добромильський Край” залишає за собою право захищати свої права та інтереси шляхом подачі скарг до правоохоронних органів та позовних заяв до судових органів.

Умови розміщення матеріалів на сайті

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на dobromyl.org.
Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів.