18 лютого у бібліотеці для дорослих м. Добримиль відбувся вечір пам’яті, присвячений 3-й річниці Героїв Небесної Сотні.

До бібліотеки зійшлося багато жителів міста: люди літнього віку, молодь, учні. Також були присутні учасники АТО, мер міста Юрій Петрик та парох церкви Андрія Первозванного о. Павло Коляса.

Працівники бібліотеки оформили книжкову виставку “Небесна Сотня в серцях українців”, в центрі якої розміщено поіменні фото Героїв Майдану і АТО. Із вступним словом до присутніх звернулася завідуюча відділенням бібліотеки Степанія Мацько: “Небесна Сотня- це наш біль і наша гордість, це наші сльози і наш душевний щем  вдячності за все, що вони зробили для нас”.

Ведучі Валерія Моцьо та Софія Божейко у своїх виступах розкрили терновий шлях, яким дійшла Україна до сьогодення і закликали присутніх  схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний час XXI століття.

Учні Оксана Гарванко, Василина Подоляк, Таня Кріль, Надія Белей, Діана Богдан, Соломія Манько, Володимир Ісак, Олексій Босак читали вірші про Героїв Майдану та АТО. У виконанні Валерії Мацьо та Софії Манько прозвучали пісні: “Нашим героям” та “Не твоя війна”. Зворушила присутніх пісня “Нас весна не там зустріла” у виконанні Степанії та Івана Мацько. Пісні та вірші доповнювалися відеороликами про події на Майдані.

Наприкінці заходу всі присутні спільно виконали молитву “Боже великий, єдиний”. З словами вдячності до учасників заходу звернулися парох церкви Андрія Первозванного о. Павло Коляса та мер міста Юрій Петрик. Також присутні воїни АТО Андрій Вуйцьо та Тарас Глаговський у своїх виспупах подякували добромильчанам за їхню моральну та матеріальну підтримку української армії.

Текст та фото: Оксана Фірко

Facebook коментарі

RelatedPost

Теги: