Відкриття фотовиставки “Іловайськ 2014” у Добромилі.

30 квітня в Народному домі “Просвіта” відкрилася виставка “Іловайськ 2014” за авторством Максима Левіна, Максима Дондюка, Олександра Глядєлова та Маркіяна Лисейка. На огляд відвідувачів представлено 60 унікальних світлин 90х60 см, на яких зафіксовані життя українських військових під час бойових дій і часу “тиші”, вхід в Іловайськ і вихід з оточення (17-29 серпня 2014).

Один із авторів фотовиставки, родина якого пов’язана з Добромилем, військовий фотокореспондент УКРІНФОРМ Маркіян Лисейко.
Міцні обійми друзів-журналістів, що у серпні 2014 року цілі і неушкоджені виїхали по “зеленому коридору” і везучий “Фінік” (Іnfinity), що проскочив три засідки російського оточення.
Міський голова Юрій Петрик висловив вдячність від усієї громаду за відвагу висвітлювати події війни на Сході України та ініціативу в організації виставки у Добромилі. Раніше фотовиcтавку показували у Києві, Дніпрі, Краматорську та Луцьку.
Марія Прокопець ділиться думками з приводу трагічних подій 2014 року та читаж свої неопубліковані поезії “Іловайськ” та “Лист до батька”.
На задньому фоні, справа – доброволець, син українських емігрантів зі США з позивним “Франко”, Марко Паславський. Маючи офіцерське звання, був рядовим бійцем батальйону “Донбас”.
Одна із 60 світлин виставки. Бійці охороняють спокій пораненого командира.
Плакат “Іловайськ 2014”.

Добромильці висловили щиру подяку Маркіяну Лисейку та його родині за можливість переглянути унікальні свідчення української документальної фотографії.

Текст: Марія Угрин

Фото: Богдан Лисейко, Маркіян Лисейко, Ярослав Бішко

Facebook коментарі

RelatedPost