Учні-піаністи виконали твори зі збірника «24 дитячі п’єси»: «Скерцино» (О. Коцеміра), «Дощик» (К. Гриценко), «Пастораль» (С. Глуха), «Вальс» (І. Долик), «Українська народна пісня» (Д. Куцериб), «Старовинний танець» (А. Муль), «Ранком в садочку» (Л. Гельжинська), «Гумореска» (Т. Особа), «За метеликом» (Я. Герега), «Танцювальна» (М. Лісковацька), «Петрушка» (С. Генсьорська), «Дитяча пісня» (М. Коцеміра).
 
 
 
 
Звичайно ж, учням запам’яталися не дати з біографії, чи назви творів композитора, а цікаві розповіді про його життя, які розповіла викл. О. М. Волошин. Ось дві найцікавіші з них.
 
«Підробляв на життя Віктор Степанович, працюючи тапером у кінотеатрах, озвучуючи «німі» фільми. Глядачів настільки захоплювала його гра, що вони бігали слідом за ним з одного кінотеатру в інший, щоб почути музику в його виконанні».
 
«У будинку на Дмитрівській, 6, де жила родина Косенків, відбувалися репетиції інструментального тріо. Заняття проходили у двох кімнатах, із вікнами на вулицю. Їх завжди причиняли, щоб не докучати сусідам. Згодом господарі помітили, що біля будинку збираються слухачі. Траплялося, що вони навіть кидали у поштову скриньку записки, в яких просили виконати свої улюблені твори. Були також від слухачів пропозиції поставити у дворі лавочки для зручності».
 
Текст та фото – Ярина Фіс.
Facebook коментарі

RelatedPost

Теги: