р. Вирва

Ця водна артерія тече до нас – з Польщі, тож місцеві мешканці припустили, що зливи, вочевидь, пройшли в сусідів. Однак багато очевидців підйому річки розповідали, що вода мала дуже неприємний запах, чого не може бути при звичайному паводку. Тому й з’явилися припущення, що відбувся штучний скид вод не території Польщі чи то з якихось підприємств, чи то з гідроелектростанції. Зрозуміло одне: поляки, яка б не була причина підтоплення, спишуть все на природу.

 

р. Вирва

Як вдалося дізнатися у відділі з надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, 6 серпня в Добромилі Вирва підмила під’їзди з двох сторін до залізного моста по вул. Симоненка-Замкова, розмила правий берег довжиною 20 м та шириною 2 м в районі газонаповнювального пункту, частково зруйнувала складське приміщення. Не обминула стихія Боневич – там вода розмила 60 м берега шириною 3 м в районі газопроводу середнього тиску, 8 м труби висять над водою. У Княжполі негода завбрала три кладки.

р. Вирва, міст на Гучок

У час паводка на березі річки стояли 2 вантажні автомобілі – МАЗ і ГАЗ. Вода прибула настільки раптово, що їх замулило. А рятувальники Старосамбірського райвідділу ГУ МНС України врятували дитину біля одного з населених пунктів, яка під час різкого підняття Вирви залізла на дерево.

Василь Михайлів
Фото: Люба Довгун

Facebook коментарі

RelatedPost

Теги: