Вифлеємський вогонь у Добромилі
Площа Ринок у Добромилі.

5 січня, на майбутньому міжнародному переході Нижанковичі-Мельховіци, що в Старосамбірському районі Львівської області та сусіднім Перемишльським повітом (Польща), Вифлеємський вогонь перетнув кордон. Його в урочистій обстановці пластунам Львівської округи, яку представляли пластові організації Самбора та Старого Самбора, передали для поширення напередодні Різдва Христового польські харцери.

Вифлеємський вогонь у Добромилі

Передача вогню миру проходила за участі голови Старосамбірської районної ради Володимира Горбового, депутатів обласної ради Михайла Гички, Лева Захарчишина – пластуна, старости Перемишля Яна Пончика, інших поважних осіб сусідньої держави. Під час зустрічі молодіжні пластові та харцерські делегації виконали пісню-символ «Віфлеємський вогонь», колядки українською та польськими мовами, обмінялися сувенірами,а священнослужителі освятили просфори та опладки.

Вифлеємський вогонь у Добромилі

Того ж дня Вифлеємський вогонь прийняли і понесли додому жителі Нижанкович, Добромиля, Хирова, Старого Самбора, Стрілок, він горітиме на Різдво в усіх домівках населених пунктів Старосамбірщини.


Фото: Олег Мушора

Facebook коментарі