13 грудня 2006 року відбулось урочисте відкриття Центру довузівської підготовки та підвищення кваліфікації вчителів Національного педагогічного університету НПУ Драгоманова у місті Добромиль, Львівська область. Сам центр розташований на базі найсучаснішої загальноосвітньої школи Старосамбірського району.

Організаторами такого масштабного проекту були: ректор НПУ імені М.П.Драгоманова – Андрущенко Віктор Петрович, проректор з дистанційної освіти та інноваційних технологій навчання НПУ імені М.П.Драгоманова – Кудін Анатолій Петрович і заступник голови правління Нафтогаз України – Лопушанський Андрій Ярославович.

У 2006 році було прийнято на навчання до центру довузівської підготовки десять слухачів, які навчаються за різними спеціальностями (мова і література (англійська, німецька), переклад, менеджмент організацій, економічна теорія, хімія, психологія, українська мова і література) та викладає у центрі сім вчителів загальноосвітньої школи Старосамбірського району.

Діти навчаються за дистанційною формою навчання. На протязі восьми місяців вони здають певну кількість поточних і модульних тестувань у комп’ютерному класі. Отримана кількість балів на тестуваннях, формує рейтинг на основі якого буде відбуватись зарахування до НПУ імені М.П.Драгоманова. Якщо казати про фінансову сторону проекту, то прибуток НПУ імені М.П. Драгоманова становить близька 16000 гривень, рентабельність центру довузівської підготовки та підвищення кваліфікації вчителів складає 71%. Як ви бачите інфраструктура відокремлених підрозділів НПУ імені Драгоманова в регіонах України зростає з кожним роком, так само як і дистанційна форма навчання.

Facebook коментарі

RelatedPost

Теги: