3 травня 2007 року у школі міста Добромиля львівська письменниця Галина Пагутяк презентувала свою книгу “Слуга з Добромиля”.

З привітальними словами виступили заступник голови райдержадміністрації Семен Цебак, письменниці Марина Гримич та Оксана Шмілик, головний редактор видавництва «Знання» Мирон Іваник, міський голова Добромиля Петро Турко та ін. Учні добромильської школи показали театральне дійство за фрагментами подій, описаних у книжці.

В книжці розповідається про округ старовинного галицького містечка Добромиль в часи середньовіччя, де у вдови, яку вважають відьмою народжується син. “Байстрюк!” – зневажливо називають хлопчика односельці поміж себе, однак насправді він є дхампіром (сином мертвого опиря і відьми), істотою іншої раси з особливими магічними властивостями. Саме йому протягом 800 років в різні історичні епохи доведеться стати для добромильської землі опікуном і захисником.

Оформлення «Слуги з Добромиля майже повністю складається з чорно-білих світлин: своєрідний візуальний «натяк» на перетин різких планів реальности. Формат книжки зручний для читання в дорозі.

Facebook коментарі

RelatedPost