Посвячення стадіону «Княжа-Арена». 2 вересня 2007 р.

2 вересня 2017 року добромильському стадіону «Лафорт-Арена» виповнюється 10 років. Саме цього дня 2007 року на тоді ще «Княжій-Арені» відбувся перший офіційний футбольний матч. В рамках 9-го туру Першої ліги Першості України 2007/2008 зійшлися команди ФК «Львів» та «Прикарпаття» (Івано-Франківськ). Львів’яни, для яких в подальшому цей стадіон став домашньою ареною, перемогли свого суперника з просто хокейним рахунком 6:2. За львів’ян голи забивали Борис Баранець, Євгеній Чепурненко (двічі), Валерій Федорчук, Григорій Баранець та Вадим Панас. Натомість гостям лише двічі вдалося засмутити кіпера «містян» Мар’яна Марущака. Дублем відзначився прикарпатець Ігор Худобяк.

ФК «Львів» перед першим матчем на «Княжій-Арені». 2 вересня 2007 р.

Сучасна «Княжа-Арена» постала на місці колишнього стадіону «Авангард». Спонсором будівництва стадіону стала страхова компанія «Княжа», яку на той момент очолював уродженець Добромиля, президент ФК «Львів» Юрій Іванович Кіндзерський. Тож назву стадіон отримав на честь свого спонсора – страхової компанії «Княжа».

Сучасний вигляд «Лафорт-Арени» у Добромилі. 6 серпня 2017 р.

У липні 2010 року в зв’язку зі зміною спонсора клубу стадіон «Княжа-Арена» було перейменовано на «Лафорт-Арена» – на честь страхової компанії «Лафорт». Ця назва і по нині залишається за ареною, яка, безперечно, є однією з кращих серед футбольних стадіонів на території Львівської області.

Микола Волошин

Facebook коментарі
Теги: