29 січня з ініціативи ГО "Майдан Старосамбірщини" в Старому Самборі, Хирові, Стрілках і Добромилі з участю голови районної ради п. Ореста Бонка та районного капелана о. Івана Гальо відбулися патріотичні акції "Ми-проти вбивства. Ми – за життя."

О 10 год. ранку на пл. Ринок зібралися небайдужі добромильчани,  а також учні місцевих шкіл та ліцею. Панахиду за загиблими юними героями Крут, новітніми героями трагічних подій на Сході відслужили о. Павло Коляса та о. Степан Гринів.

Кожен з виступаючих зболено говорив про велику силу духа героїв Крут, героїв-воїнів Світла, біль матерів, дружин полеглих воїнів та втрату мирних жителів і дітей Маріуполя, Донецька, Волновахи.

Проникливо і трепетно промовляли учні 7-А класу: Гірник Марія, Волошин Ксенія і Янінов Ігор разом з педагогом організатором Ковальовою М.І.

Гордий Храм складається з цеглин.

А цеглина кожна, незамінна.

Не караюсь тим, що я є малим.

Я – твоя цеглина Україно.

Герої нашого району Сергій Білоус, Богдан Сольчаник, Степан Петрівський, Василь Вовк, Володимир Сачек, Ігор Бжостовський, Сергій Дюс та інші загинули, щоб у всіх нас, а що найголовніше, у нашого юного покоління були можливості жити під мирним небом і досягати здійснення мрій у гордому Храмі Духу, Величі та Інтелекту, що зветься Україна.

Вічна пам’ять і слава Героям України!

Текст: Марія Угрин.

Світлини: Марія Ковальова.

Facebook коментарі