В час великого посту учні Добромильської музичної школи підготували мистецьку Хресну дорогу і запросили жителів міста переглянути результат своєї праці і спільно помолитися.

Великий піст – чи не найважливіший період у житті християнина. Цей час спонукає до роздумів над своїм життям, змушує ще раз замислитися над своїми вчинками. Так під час посту ми, віруючі християни, ходимо на Хресну дорогу щоб подякувати і поклонитися Господу Богу, бо Він був розп’ятий за нас.

В час великого посту учні Добромильської музичної школи підготували мистецьку Хресну дорогу і запросили жителів міста переглянути результат своєї праці і спільно помолитися. Як ведеться в Добромилі, зал був заповнений глядачами повністю. Всіх вразило дуже вдале оформлення сцени і костюми учасників. Це результат гарного художнього смаку батьків, чиї діти брали участь в цьому заході, і їхнього великого бажання допомогти. Сама ідея проведення і пошук музичного та літературного матеріалу належить директору шкори І. В. Піхо.

На сцені – українська сім`я: мати і троє діточок (п. Ірина Ісак, Ліліана Коваль, Валерія Моцьо, Володя Ісак).

Матуся розповідає дітям про страждання Ісуса і разом вони проходять усі стації. Все відбувається з дуже вдало підібраним музичним супроводом. Страсні пісні, щиро виконані дитячими голосами, звучать настільки зворушливо, що в глядачів час від часу з`являються сльзи на очах. Вокальна група школярів під керуванням Галини Орестівни Босак настільки професійно справилась зі своєю роллю, що виходячи з залу, добромильчани з підозрою запитували: “А чи не була це фонограма?” Ні, це не фонограма! Це талант, даний Богом, в сумі з голосом щирої непідробної дитячої душі помножені на щоденну працю під керівництвом педагогів-професіоналів.

Учасники вокальної групи: Босак Роксолана, Белей Людмила, Гриценко Ксенія, Манько Софія, Коцеміра Мар`яна, Коваль Вікторія, Кречківська Софія, Коцеміра Остап, Муль Анастасія, Керницький Андрій, Белей Лідія, Вуйцьо Назар.

Текст та фото: Ярина Фіс

Facebook коментарі

RelatedPost