Цієї неділі в Добромилі відбувся черговий, дванадцятий тур першості району з футболу серед команд першої ліги. В гості до нашої команди завітав один з лідерів – команда з Торчинович.

Футбол. Першість Старосамбірщини-2012. Перша ліга. 12 тур

19 серпня 2012 р. 16:00. Неділя. м. Добромиль. Стадіон “Лафорт Арена”

ФК “Добромиль” – ФК “Торчиновичі” – 0:2

В першому колі наші хлопці поступилися своїм сьогоднішнім гостям з просто-таки розгромним рахунком 5-0! Тож цього разу наша команда хотіла взяти реванш в свого суперника. Зважаючи на попередній результат гри між цими суперниками, а також на статус лідера, яким на даний момент є Торчиновичі, добромильчани по особливому налаштувалися на цю гру. І треба сказати, їм вдалося вчинити гідний опір супернику. Принаймні до 72-ї хвилини. Але про все по порядку.

В першому таймі гра точилася на рівних і переважно в центральній частині поля. Добромильчани на правах господарів поля старалися заволодіти м’ячем, але часто помилялися при передачах. А Торчиновичі в свою чергу і собі йшли вперед, адже статус лідера першої ліги їх до цього зобов’язував.
Тому в першому таймі якщо і була загроза для якихось воріт, то це переважно дальні і неточні, або несильні удари, з якими обидва голкіпери справлялися без проблем. Також наші захисники частенько створювали штучне положення поза грою, тим самим зриваючи гострі атаки суперника. Тож в підсумку перший тайм пройшов у рівній, хоча і напруженій боротьбі і закінчився нульовою нічиєю.

Другий тайм гравці обох команд почали з тим самим запалом, що і перший, хоча сили були вже не ті. Адже відбігати 45 хвилин під палючим сонцем не так просто і для професіоналів, що вже говорити про районні змагання. Тому в другій половині матчу почалися частіші затримки гри. Футболісти, не встигаючи за своїми суперниками, більше почали застосовувати тактику дрібного фолу. Деколи ці фоли навіть переходили в грубу гру, за що арбітр матчу нагороджував порушників гірчичниками. Також гравці частіше почали підбігати до своєї лави запасних щоб просто втамувати спрагу. Та незважаючи на спекотну погоду, грати треба було. І не тільки грати, але й вигравати.

Незважаючи на такі погодні умови, рівна гра тривала до першого забитого голу. На 72-й хвилині гравець Торчинович під номером «7» відгукнувся на передачу з флангу і замкнув її красивим і влучним ударом, 0-1. Добромильські гравці побігли відігруватись, та через чотири хвилини пропустили вдруге. І вдруге в воротах господарів розписався гравець під вже знайомим нам номером.

76-та хвилина, 0-2, дубль «сімки» з Торчинович і розчарування в очах добромильчан. Час відігратися ще був, але сили просто-таки на очах полишали наших гравців. Всі вже розуміли, що відігратися буде складно, тому тренери почали робити заміни, щоб поберегти сили своїх гравців. А гості ще й тим самим просто тягнули час, який вже грав на їхню користь.

А закінчився матч дуже неприємним зіткненням нога в ногу в центрі поля, після чого арбітр зупинив гру на декілька хвилин. Зіткнення було настільки жорстким, що нашого гравця на одній нозі за руки вивели з поля, а футболіст з Торчинович взагалі покинув поле на носилках. Після цього арбітр компенсував до основного часу гри дві хвилини, які гравці обидвох команд догравали вже в десятьох, адже заміни вже всі були використані.

Ось на такій неприємній ноті і завершився матч, підсумком якого стали дві жахливі травми гравців, поразка господарів (вже третя поспіль в другому колі, адже в попередньому матчі добромильчани поступилися в гостях Надибам з рахунком 1-3) і збереженою лідерською позицією команди з Торчинович, яка з нашого міста повернулася додому зі щитом.

Далі пропонуємо вашій увазі переглянути найцікавіші моменти з матчу.

[R-slider id=”3″]
Микола Волошин

Facebook коментарі

RelatedPost