![](http://dobromyl.org/wp-content/uploads/2010/01/Dobromyl_Vyfleem_.jpg)
Урочиста літургія відбулася біля святкової ялинки, що на пл. Ринок у Добромилі. Опісля з привітальним словом звернулися до добромильчан о. Віктор (УГКЦ Добромиля) та голова Старосамбірської районної ради Володимир Горбовий.
![](http://dobromyl.org/wp-content/uploads/2010/01/Dobromyl_Vyfleem_-2.jpg)
![](http://dobromyl.org/wp-content/uploads/2010/01/Dobromyl_Vyfleem_-4.jpg)
![](http://dobromyl.org/wp-content/uploads/2010/01/Dobromyl_Vyfleem_-6-2.jpg)
Завершиляся урочистість українськими колядками у виконанні дитячого колективу.
![](http://dobromyl.org/wp-content/uploads/2010/01/Dobromyl_Vyfleem_-7.jpg)
![](http://dobromyl.org/wp-content/uploads/2010/01/Dobromyl_Vyfleem_-8.jpg)
Для жителів Добромиля це була чудова нагода розпочати Різдвяні святкування з Вифлеємського Вогню у своїх домівках.
![](http://dobromyl.org/wp-content/uploads/2010/01/Dobromyl_Vyfleem_-9.jpg)
![](http://dobromyl.org/wp-content/uploads/2010/01/Dobromyl_Vyfleem_-10.jpg)
З Добромиля Вифлеємський Вогонь у руках пластунів помандрував Старосамбірщиною. Урочисто його було передано у м. Хирів, м. Старий Самбір, с. Стрілки. Акція того дня на теренах району тривала до 17 год. вечора.
![](http://dobromyl.org/wp-content/uploads/2010/01/Dobromyl_Vyfleem_-11.jpg)
Текст та фото: Павло Бішко