Презентація розпочалась піротехнічним шоу, продовжившись театралізованою виставою театру "Воскресіння" та грандіозним фінальним салютом. Родзинкою шоу стало проектування логотипу Євро-2012 – "квітки Євро-2012" – на будівлю Національного театру опери та балету.
"Ми всі з вами разом боролись за те, аби Львів приймав Євро-2012. І ми перемогли! Ми живемо у найкращому, найгарнішому і найбільш патріотичному місті України. У Львові збірна України виграла всі матчі, які тут проводила. І у Львові наша збірна має перемагати у 2012 році!
Сьогодні на нашій Опері розцвіла ця чудова квітка. І таким самим квітучим зустріне наше місто кожного вболівальника, який приїде до нас на Чемпіонат", – зауважив під час презентації логотипу міський голова Львова Андрій Садовий.
![Євро-2012: у Львові презентували логотип Євро-2012: у Львові презентували логотип](http://zaxid.net/images/news/full/ArticleImage_1_55309.jpg)
![http://zaxid.net/images/news/full/ArticleImage_2_55309.jpg](http://zaxid.net/images/news/full/ArticleImage_2_55309.jpg)
![http://zaxid.net/images/news/full/ArticleImage_3_55309.jpg](http://zaxid.net/images/news/full/ArticleImage_3_55309.jpg)
![](http://zaxid.net/images/news/full/ArticleImage_4_55309.jpg)
![](http://zaxid.net/images/news/full/ArticleImage_5_55309.jpg)