Як розповів кореспонденту “ВЗ” директор стадіону “Княжа Арена” у Добромилі Едвард Брудка, зараз повним ходом ведуться усі роботи для того, аби “підігнати” споруду до вимог, які трохи раніше отримали від Федерації футболу України. А це 37 пунктів, точніше заходів, які необхідно реалізувати до 1 березня. Наприкінці тижня у Добромиль на “Княжу Арену” навідається Борис Воскресенський, віце-президент ФФУ, голова Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань, аби подивитися, чи впорався клуб із поставленим перед ним завданням.

Як розповів пан Едвард, на споруді щодня працюють більше тридцяти робітників. У першу чергу проводиться реконструкція трибун, адже за вимогою ФФУ стадіон повинен вміщати не менше 3 тисяч вболівальників. До цього “Княжа Арена” була розрахована лише на 2 300. На стадіоні мають встановити камери відеоспостереження, реконструювати і збільшити роздягальні для команд, кімнати для арбітрів, VIP-персон, облаштувати тунель для їхнього виходу на футбольне поле, спеціальні майданчики для телекомпаній, які будуть вести трансляції матчів клубу, привести до відповідних норм освітлення на стадіоні.

Стадіону “Княжа Арена” належить навесні прийняти шість матчів. Вже 8 березня ФК “Львів” прийматиме харківський “Металіст”, згодом у 5-тисячний підкарпатський Добромиль приїдуть донецький та запорізький “Металурги”, криворізький “Кривбас”, луганська “Зоря”, ну а родзинкою сезону має стати останній поєдинок сезону проти київського “Динамо”.

Тарас Богович

Джерело: www.wz.lviv.ua

Facebook коментарі