Вже декілька років у Добромильській середній школі проводиться конкурс “Учень року”. Метою даного конкурсу є зацікавлення учнів у поглибленому вивчені окремих предметів, а також розвиток їхніх здібностей у тому чи іншому напрямку навчання. Далі пропонуємо уваги враження учнів Добромильської школи, які стали номінантами конкурсу “Учень року 2008”.

У цьому році я була учасницею кількох районних олімпіад, але здобула І-ше місце на християнській етиці, результат участі в обласній олампіаді – ІV місце. Я і моя вчителька задоволені моїми досягненнями. Одержане І місце конкурсу “Учень року 2008” принесло мені багато позитивних емоцій і відчуттів.

Це моя маленька життєва перемога в результаті важкої і наполегливої праці, за яку я одержала високу нагороду. Присвоєння мені звання кращого учня школи і грошової винагороди в присутності моїх ровесників, друзів, батьків, вчителів школи додало мені впевненості в собі і бажання працювати ще глибше в 9 класі.

Наталя Крвавич (учениця 8-го класу), призер конкурсу в номінації “Християнська етика”.

Відлунав останній шкільний дзвоник 2007-2008 н.р. В моїй пам’яті пропливає багато подій шкільних років. З особливою приємністю згадую участь в конкурсі “Учень року”, керівником якого є Марія Угрин. У нашій школі він проводиться щорічно і обдаровані діти за результатами своїх успіхів в предметних районнихі обласних олімпіадах належним чином нагороджуються у різних номінаціях. Завдячуючи меценатам Галині та Миколі Мегец переможці конкурссу отримують певні грошові винагороди або цінні подарунки.
Я вдячна всім організаторам конкурсу за те, що працьовиті і талановиті учні нашої школи не залишаються поза увагою.

Пришляк Василина (11 кл.), – багаторазовий призер конкурсу.

Будь-які конкурси, які проводяться в нашій школі спонукають учнів до наполегливої праці. Конкурс “Учень року” стимулює у нас бажання досягти вершин науки, бути в числі кращих учнів школи.
Я – багаторазовий призер конкурсу “Учень року” в номінації “Іноземні мови”, можу сказати, що не відкидаючи важливості матеріальної винагороди, для мене є важливим публічне визнання і присвоєння звання кращого учня року. Приємно відчувати, що твоя праця і знання є належно оцінені, твої досягнення підмічають, це заохочує і підбадьорює під час невдач, допомагає у зростанні твоєї самооцінки. Саме тому я хочу, щоб конкурс тривав і надалі, а організаторам бажаю творчого натхнення й міцного здоров’я.

Лісковацька Леся – 11 кл.

Найкращий день для школяра – свято останнього дзвоника! А в Добромильській школі – подвійна радість: учнівська родина визначає найкращих, найактивніших  в конкурсі “Учень року”. Номінанти – справжні майстри своєї справи. Це відмінники навчання, переможці районних та обласних олімпіад. Одним словом – найрозумніші.

Я, учень шостого класу, навіть уявити не міг, що колись теж буду відзначений у цьому конкурсі. Навчаюсь я добре, але особливих вершин ні в математиці, ні в географії ще не досяг. Тож візнака за участь у конкурсі “Учень року – 2008” в номінаціях “Спорт” та “Образотворче мистецтво” мене приємно вразила.

Отже, в нашій школі підтримують фізичне виховання учнів, розвиток здібностей, талантів так само, як і глибокі знання з навчальних предметів.

Андрій Протасенко, уже семикласник.

Марія Угрин – вчитель хімії, голова журі конкурсу “Учень року”,  голова осередку Союзу Українок.

Facebook коментарі

RelatedPost

Теги: