Форум Добромиль.org

Please login or register.

Увійти

Автор Тема: ЧОЛОВІКИ ПРО СВОЇ СЕКРЕТИ......  (Прочитано 3975 раз)

chasset

 • Ветеран
 • *****
 • Карма: 3
 • Offline Offline
 • Повідомлень: 670

ЧОЛОВІКИ ПРО СВОЇ СЕКРЕТИ

Ми розуміємося на жінках удвічі менше, аніж би нам хотілося.

 Однак удвічІ більше, ніж ви собі гадаєте.
 
Інколи ми з вами кохаємося, коли цілком відсутня на те охота.

 Тільки через те, аби не образити.
 Якщо ж ви наважуєтеся лягати з нами до ліжка, і лише тоді, коли ви вважаєте це  за потрібну справу-то ми можемо вчинити з вами так само. І тоді кохання шал стане незлецьким, проте у кожного -на свій лад і чин.


  Нас не лякають сильні жінки. Вони просто нам не подобаються, це те саме, що вам, дорогі жінки, не подобаються слабкі чоловіки. Обидва типажі забраковані легко зійдуться: пара сильна жінка та слабкий чоловік-це вже не поодинокий випадок, а класика.Якщо вам здається, що  цей чоловік -тюхтій та ще й безініціативний, то він, либонь, вас не хоче.

Еге ж, і таке теж трапляється! Ми годні пихато  розчепірити хвоста, мов той павич так і запасти у сплячку- усе залежить від ситуації.


Розмірковування вашого друга про долю світу цього та марноту марнот мають вас насторожити. Бо це міркування може виявитися
 симптомом -ознакою простатиту.


Паннянку, котра верещить на офіціятна, ми не поважаємо. Від такого у нас виникає розчарування на межі огиди.

Інколи ми знаємо, що ми робимо. Навіть тоді, коли ви, дорогі жінки, цього аж ніяк не хочете визнати.

Ми годні довго та покірно виконувати усі ваші забаганки. Проте інколи це наша  проста цікавість, як далеко ви зайдете у своєму еґоїзмі. Таким чином у вислідку повстають у наших головах організаційні висновки.

Світ "кишить" трьома мільярдами жінок. До речі, серед них красунь та розкішних жінок більше, ніж серед чоловіків- розумних та успішних. Ми про це згадуємо, як тільки ви від нас вимагаєте надто багато, а даруєте нам замало.

 Серед чоловіцтва не всі  вважають жіночі пишноти недоліком. З літами це питання нас хвилює все менше. Кожен з нас понад усе цінує в жінках досяжність.

Однак якщо ця досяжність- уся йому єдиному. Пробачте нам цей парадокс.

Якщо котрийсь з нас запрошує панянку до ресторану, це ще нічого не означає.

Зарівно ж нічого не важать посмішки, жартики і легойкий флірт. Ми так само приглядаємося до вас, як ви до нас.

Більшість серед нас уміє прати речі. А також прасувати, витирати порохи та куховарити. Ось тому жіноча допомога нам ненастільки потрібна, аби терпіти заради цього неповагу та сварливість.


Ми ніколи не йдемо  від тих жінок, з котрими нам добре.
І навіть від тих, з котрими нам колись було добре, ми йдемо не зразу.

Ми однак не осліпли і помічаємо ваші неголені волохаті ноги, "запашний" вранішній подих, прищики і непідфарбовані коріння волосся.

Просто нам начхати на це, якщо ми вами  СПРАВДІ захоплені.

Коли ви перекладаєте на нас відповідальність за все, то ми віддаємо собі справу, про те, що вам так зручно.
Однак, будьте ласкаві, дорогенькі жінки, і не звинувачуйте нас у тиранії, все рівно вам не йнятимуть віри! ;D


Далі буде!
« Останнє редагування: 01 Жовт. 2012, 13:38:31 від chasset »
Записаний
"Картагена нашої провінційности мусить бути зруйнована"  Ю.Шевельов

chasset

 • Ветеран
 • *****
 • Карма: 3
 • Offline Offline
 • Повідомлень: 670
Re: ЧОЛОВІКИ ПРО СВОЇ СЕКРЕТИ......
« Reply #1 : 28 Вер. 2012, 21:10:34 »
 • Publish

 • Насправді ми здатні жити і при цьому  довго не кохатись.

  Бо чим менше ми кохаємося у ліжку, тим менше на це з"являється охота. Ба, більше, якщо котрийсь з нас заявляє про свою цілковиту
  нездатність обійтися без жіночої ласки та ніжности, то знайте, це лише данина громадській думці.

   Ми віримо вам, дорогі жінки. Навіть тоді , коли ви себе старанно ганите.

  Якщо котрась панюся володіє вільно шістьма мовами та грає на фортеп"яні- то це пречудово!

  Вона, звісна річ, може внести це до своєї курікулюм віте, і котрийсь з нас скоритається їі послугами, заанґажувавши цю панянку як перекладачку. Однак знайте, що у спільнородинному житті ми радше цінимо веселеньку вдачу та перевагу "полюбатися ротиком і устоньками".

  Марш Менделсона нас не лякає.
  Збагніть, що нам не завжди кортить завузлити собі світ  із  тою певною жіночкою, навіть за умови, що вона має гарненьку дупку і на цю жінку можна розраховувати із заплющеними очима. Все ж між любов"ю та огидою ще простягається широчезне  безкрає поле  повне симпатії, прив"язаності чи то пак хвилевого  захоплення. Невже у вас стається інакше?

  Ми здатні вам зрадити, бо інстинкт бере над нами гору. І якщо ми ще й приховуємо це від  вас або від тих людей, що нас оточують, то це мало б означати той факт, що ми не хочемо вас втрачати.

  Ми не ревнуємо лишень Тих, кого не любимо.

  Хоча ревнощі по суті ще не є ознакою любови. Недосяжність нас забавляє і потішає,  та ба,  на коротку мить !

  Хіба вАр"ят буде марнувати час та зусилля, знаючи  наперед, що він й так програє і ніц з тої справи з черговою пасією не буде, окрім як великий пук.

  Нам байдуже і ми про це хочемо якнайменше знати, як вас, дорогі жінки, кохали колишні коханці.

  І до чого тут ревнощі. Просто ми маємо некепську уяву і від тої хвилі, ой ле-ле, нас буде в ліжечку аж трійко! Не всіх  бо чоловіків заводить таке- от видиво!

  Як на те, то нам не важить на тім, як саме ви вдягаєтеся!

  Краса на нашу думку не є  цілком те саме, що й звабливість еротична.


  І певно,  декотрі з уже визнаних світом красунь  ставили собі в спророжнілім покої  одвічне питання- ну ЧИМ же власне привабила  чоловіка та " зацофана Харитя "  з першого -ліпшого ПТУ (профтехучилища)?   :P
  « Останнє редагування: 01 Жовт. 2012, 13:40:40 від chasset »
  Записаний
  "Картагена нашої провінційности мусить бути зруйнована"  Ю.Шевельов

  chasset

  • Ветеран
  • *****
  • Карма: 3
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 670
  Re: ЧОЛОВІКИ ПРО СВОЇ СЕКРЕТИ......
  « Reply #2 : 13 Вер. 2015, 15:07:33 »
 • Publish

 • Михайло Литвак: "Нашим жінкам притаманні три сексуальні розлади: педофілія, зоофілія, мазохізм..."


  24 червня 2015
  Vitaliy DeFranko


  Шлюбна статистика останнім часом виглядає як соціальна катастрофа: кількість розлучень практично зрівнялася з кількістю шлюбів. На думку психологів, це відбувається, в основному, тому, що багато людей одружуються з найрізноманітніших безглуздих причин, окрім однієї істинної - щоби створити сім'ю. Відомий психотерапевт і автор численних книг Михайло Литвак розповів про те, кому вдасться створити щасливу сім'ю, а кому доведеться поповнити статистику розлучень.

  Довідка: Литвак Михайло Юхимович (народився в 1938 році) - психолог і психотерапевт із 40-річним стажем, кандидат медичних наук, автор книг з практичної та популярної психології. Найвідоміші: "Психологічне айкідо", "Принцип сперматозоїда", "Якщо хочеш бути щасливим", "Як дізнатися і змінити свою долю".

   

  В одному інтерв'ю ви сказали, що щасливих сімей немає...

  Є. Але мало. Я сам досліджував сім’ї. На 11 тис. знайшлися 3 щасливі. Але, що найголовніше, - тільки щасливі сім'ї - нормальні. Решта - це патологія, співіснування двох нещасних людей.

  Чому так багато розлучень? Люди помиляються у виборі другої половинки?

  Це відбувається тому, що люди погано виховані. Їх не навчили думати, не навчили вибирати чоловіка або дружину. Ми проводили опитування - яке із зізнань в коханні сподобається більше. Запропоновані варіанти: "Я без тебе жити не можу", "Я тебе ніколи не ображу", "Давай разом тягнути лямку життя". Так от, 75% жінок обрали фразу "Я без тебе жити не можу". Невже не зрозуміло, що це пояснення характерне для чоловіка-дитини або алкоголіка? А ось справжнє освідчення в коханні "Давай разом тягнути лямку життя" нікому не сподобалося.

  Що ж таке взагалі - кохання?

  Це активна зацікавленість у житті та розвитку об'єкта любові. Ось всі кажуть: нема кого любити. А чи вмієте ви любити? У наш час шлюби - це, по-суті, присоска: "Я без тебе жити не можу".

  А що відбувається з коханням з часом, куди воно зникає?

  З часом воно стає все сильніше і сильніше... А якщо його спочатку не було, то все стає гірше і гірше.

  У чому різниця в сприйнятті шлюбу чоловіком і жінкою?

  Чоловік і жінка бачать шлюб однаково. Але де ви бачили чоловіків і де ви бачили жінок? У нас є "носії штанів" і "носії спідниць". Так от, спочатку потрібно стати або чоловіком, або жінкою, а після цього будувати сім'ю. На створення сім'ї має право тільки фізично здорова, духовно розвинена і матеріально незалежна людина. Краще не мати справу з жебраками-непрофесіоналами.
   

  Якщо відносини почалися з сексу, яке майбутнє їх чекає?

  Секс повинен бути потім. А спочатку має бути спільний світогляд. "Кохання - не коли дивляться один на одного, а коли дивляться в один бік". Канадські дослідники виділили чотири фактори, які роблять сім'ю міцною. Перший - спільний світогляд. Другий - спільні гастрономічні смаки. І тільки на третьому місці секс. На четвертому - бажання гладити один одного. А коли через секс створюється сім'я - нічого хорошого в цьому немає.

  Чоловіки часто порівнюють себе із самцями і стверджують, що зради обов'язкові...

  Зради виникають через те, що люди помилилися у виборі другої половинки. Якщо ти помилився і одружився (вийшла заміж) не на тій (не за того), природно, що починає подобатися хтось інший.

  Яким жінкам не зраджують?

  Фізично здоровим, духовно розвиненим і матеріально незалежним. Нашим жінкам притаманні три сексуальні розлади: педофілія, зоофілія, мазохізм. По-перше, вони шукають чоловіка не для сім’ї, а для виховання. По-друге, живуть з алкоголіками. А що таке алкоголік? Це тварина. І, по-третє, - страждають мазохізмом: люблять, коли над ними знущаються.

  Якщо жінка фізично здорова, матеріально незалежна, але вже немолода? У неї менше перспектив?

  У неї більше перспектив! Це жінка в розквіті сил. Вона вже самоствердилась. Їй не потрібен гарнір, їй потрібен біфштекс. 45-50-річна жінка у сексі дасть фору молодим.

  Як на початковому етапі побачень провести розвідку і визначити, "твоя" це людина чи ні?

  По спілкуванню, по жестикуляції, за манерою одягатися. Сократ говорив: "Скажи мені що-небудь, я хочу тебе побачити". Вже після декількох фраз можна визначити, хто перед вами і чи збігаєтеся ваш світогляд.
   

  Чи повинна збігатися у партнерів і сексуальна конституція?

  Ну звичайно. Якщо чоловікові секс потрібен по 50 хвилин 3 рази в день, а жінці 3 хвилини 1 раз на місяць - у них нічого не вийде.

  Якщо є якісь розбіжності, чи може жінка підлаштуватися під чоловіка або спробувати його перевиховати?

  Ні. Треба брати готову продукцію, а не напівфабрикат. Одружуватися повинні зрілі люди. А перевиховати можна тільки одну людину - самого себе. Помилилася - значить, треба розійтися. І шукати іншого.

  Де краще шукати?

  Тільки на роботі. Коли спостерігаєш за людиною на роботі - бачиш, яка вона насправді. Ось ми зараз з вами разом працюємо, і ви можете скласти про мене думку... А на вечорах зустрічей чи в нічних клубах - збори брехунів.

  Чи змінилися потреби жінок за останній час?

  Жодним чином не змінились за останні сто тисяч років.

  А як щодо того, що зараз дівчата хочуть заміж саме за статусних чоловіків?

  І правильно. Значить, дозрівають. Але треба і самій бути статусною. У нас, на жаль, у більшості жінок психологія латентної повії: знайти багатого чоловіка, щоб годував. А за це вони планують вести господарство і віддаватися в ліжку. Речі треба називати своїми іменами: це проституція. Однак багато є зараз і чоловіків, яких можна назвати латентними альфонсами, які шукають багатих жінок, а самі розвиватися не хочуть.
   

  Але існує теорія, що жінка повинна лише надихати чоловіка, створювати йому комфортні умови, залишаючись в його тіні...

  Ви плутаєте чоловіка з "носієм штанів". Чоловікові не потрібно, щоб його надихали. Він сам натхненний своєю роботою і її результатом. Не можна жити заради жінки чи заради чоловіка.

  А заради дітей?

  Тим більше не можна... Діти - це щось ефемерне. Діти, які б не були погані чи хороші, все одно у 18-20 років від тебе підуть. Чоловік і жінка ближче один для одного, а діти - це щось тимчасове. Побічний продукт нашої любові.

  В результаті розлучення жінки залишаються з цим "продуктом любові", а чоловіки стверджують, що не хочуть одружуватись з жінкою, яка має дитину...

  Для чоловіка (а не "носія штанів") дитина від першого шлюбу не проблема. Чому? Тому що він готовий все зробити для дитини, аби кохана була поруч. Але коли сама жінка вважає, що дитина - найголовніше в житті, вона ніколи не буде щаслива в шлюбі.

  Є думка, що інститут шлюбу відмирає, що майбутнє за альтернативними видами співіснування. Як ви ставитеся до гостьової форми?

  Гостьовий шлюб не такий вже й поганий. Буває, люди жили у цивільному шлюбі нормально. А як тільки зареєструвалися, стали жити погано.

  У чому причина таких змін?

  У тому, що людина хоче бути вільною. Формальний шлюб її сковує. Печатка в паспорті нічого не змінює для розумної людини. А для дурня змінює.

  Отож, висновок один: одружуйтесь, виходьте заміж, розлучайтеся, займайтеся коханням, заводьте дітей, але ніколи не шкодуйте про це і будете щасливі!
   
  http://www.uamodna.com/interview/myhaylo-lytvak-nashym-zhinkam-prytamanni-try-seksualjni-rozlady-pedofiliya-zoofiliya-mazohizm/
  Записаний
  "Картагена нашої провінційности мусить бути зруйнована"  Ю.Шевельов

  Dobrro

  • Новачок
  • *
  • Карма: 0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 5
  Re: ЧОЛОВІКИ ПРО СВОЇ СЕКРЕТИ......
  « Reply #3 : 01 Серп. 2017, 07:54:43 »
 • Publish

 • Пришли двое мужиков в баню. У одного в паху выбрито — Че,(с сочувствием говорит друг) мандавошки?-Нет, мин@т с жвачкой!
  Записаний
   


  Facebook Comments