Частина 1: Роботи Оксани Войтович, талант художника.
Оксана про себе:
Мене звати Оксана, мені 17 років, закінчила Добромильську середню школу I-III ст. Зараз навчаюся на 1 курсі Львівського університету ім. І Франка, на факультеті міжнародних відносин.
Почала захоплюватись малюванням ще з раннього віку. Малювання для мене – це можливість виразити свої почуття, які охоплюють мене у різний період мого життя. З моїх робіт видно, що я люблю експериментувати, не обмежуючись якоюсь однією темою. Маю надію, що всім сподобається.
![](http://dobromyl.org/wp-content/uploads/2009/11/O_Voytovych_03.jpg)
![Автор: О. Войтович](http://dobromyl.org/wp-content/uploads/2009/11/O_Voytovych_01.jpg)
![](http://dobromyl.org/wp-content/uploads/2009/11/O_Voytovych_02.jpg)
![](http://dobromyl.org/wp-content/uploads/2009/11/O_Voytovych_04.jpg)
![](http://dobromyl.org/wp-content/uploads/2009/11/O_Voytovych_05.jpg)
![](http://dobromyl.org/wp-content/uploads/2009/11/O_Voytovych_06.jpg)
![](http://dobromyl.org/wp-content/uploads/2009/11/O_Voytovych_07.jpg)
![](http://dobromyl.org/wp-content/uploads/2009/11/O_Voytovych_08.jpg)
![](http://dobromyl.org/wp-content/uploads/2009/11/O_Voytovych_09.jpg)
![](http://dobromyl.org/wp-content/uploads/2009/11/O_Voytovych_10.jpg)
![](http://dobromyl.org/wp-content/uploads/2009/11/O_Voytovych_11.jpg)
![](http://dobromyl.org/wp-content/uploads/2009/11/O_Voytovych_12.jpg)
![](http://dobromyl.org/wp-content/uploads/2009/11/O_Voytovych_13.jpg)
![](http://dobromyl.org/wp-content/uploads/2009/11/O_Voytovych_14.jpg)
![](http://dobromyl.org/wp-content/uploads/2009/11/O_Voytovych_15.jpg)
![](http://dobromyl.org/wp-content/uploads/2009/11/O_Voytovych_16.jpg)
![](http://dobromyl.org/wp-content/uploads/2009/11/O_Voytovych_17.jpg)
Автор робіт: Оксана Войтович
Підготував: Павло Бішко