Насправді вони зовсім не складні – просто "опускаємо" вісімку, додаємо код міста без нуля, номер телефону, і все. Для Київської області вводиться свій власний код – 45. Для решти міст України з кодів лише зникають нулі, решта цифр такі самі.
Головні проблеми, пов"язані з цим переходом – це, звісно, людський фактор. Не сумніваюсь, що у більш, ніж половини користувачів мобільного зв"язку номера у телефонних книгах записані у старому форматі. Зараз саме час потроху переписати свої контакти, змінивши номери у міжнародний (+38050…) або український (050…) формат. Як мінімум до кінця осені оператори обіцяють підтримувати одночасно і старий, і новий набір, однак краще підготувати себе вже зараз.
Друга складна категорія населення – це люди похилого віку. Телебачення та паперові ЗМІ стараються максимально інформувати населення про зміни в кодифікації, однак ясно, що 100% охоплення аудиторії не буде. Тому розкажіть своїм знайомим, бабусям, дідусям про цю ситуацію і допоможіть розібратися зі складнощами.
В рамках інформування людей про перехід на новий набір Блогорідер підготував вам невелику шпаргалку. Ви можете скачати та роздрукувати спецільну таблицю, щоб мати приклад завжди під рукою.
Окрім того, ви можете скачати і роздрукувати повний перелік нових кодів міст України (джерело – Укртелеком):
Список нових кодів міст України.doc (1204) (98 кб)
Залишайтесь на зв’язку з своїми близькими та друзями!
Джерело: http://blogoreader.org.ua