Добромиль прийняв фінал "Шкіряного мяча"
Футбол
26.08.07
Image22-25 серпня на стадіоні спортивно-оздоровчого комплексу "Добромиль" відбулися всеукраїнські фінальні змагання з футболу на призи клубу "Шкіряний м'яч" серед юнаків 1994 р. н.

В змаганнях взяли участь команди з Чернігова, Харкова, Маріуполя, Володимир-Волинського, Миколаєва, Нижанкович, Рівненської та Чернівецької областей. В запеклій боротьбі перше місце здобула команда с. Зелений Гай  Новоселицького району Чернівецької області. На 2-му місці команда "Нива" з м. Чернігова. Наші сусіди, команда "Княжа" з Нижанкович здобули почесне 3-тє місце.

Ці команди стали кращими серед 16 000 команд цієї вікової групи, що восени минулого року вийшли на старти змагань. Також вони є переможцями вісьмох зональних турнірів, що відбулися у червні цього року.

Прочитати повністю...
 
Книга "Слуга з Добромиля"
Новини міста
13.08.07

Image3 травня 2007 року у школі міста Добромиля львівська письменниця Галина Пагутяк презенту- вала свою книгу "Слуга з Добромиля".

З привітальними словами виступили заступник голови райдержадміністрації Семен Цебак, письменниці Марина Гримич та Оксана Шмілик, головний редактор видавництва «Знання» Мирон Іваник, міський голова Добромиля Петро Турко та ін. Учні добромильської школи показали театральне дійство за фрагментами подій, описаних у книжці.

В книжці розповідається про округ старовинного галицького містечка Добромиль в часи середньовіччя, де у вдови, яку вважають відьмою народжується син. “Байстрюк!” - зневажливо називають хлопчика односельці поміж себе, однак насправді він є дхампіром (сином мертвого опиря і відьми), істотою іншої раси з особливими магічними властивостями. Саме йому протягом 800 років в різні історичні епохи доведеться стати для добромильської землі опікуном і захисником.

Оформлення «Слуги з Добромиля майже повністю складається з чорно-білих світлин: своєрідний візуальний «натяк» на перетин різких планів реальности. Формат книжки зручний для читання в дорозі.

 

Прочитати повністю...
 
Будівництво стадіону
Новини міста
10.08.07

ImageЗа сприяння місцевого уродженця Юрія Кiндзерського, який нині працює в Києві, в Добромилі будується сучасний стадіон.

Прочитати повністю...
 
Форум
Новини сторінки
12.08.07
На сторінці вже працює Форум . Реєструйтесь і спілкуйтесь на здоров'я! :)
 
Філія НПУ Драгоманова в Добромилі
Новини міста
08.08.07
    13 грудня 2006 року відбулось урочисте відкриття Центру довузівської підготовки та підвищення кваліфікації вчителів Національного педагогічного університету НПУ Драгоманова у місті Добромиль, Львівська область. Сам центр розташований на базі найсучаснішої загальноосвітньої школи Старосамбірського району.
 
    Організаторами такого масштабного проекту були: ректор НПУ імені М.П.Драгоманова – Андрущенко Віктор Петрович, проректор з дистанційної освіти та інноваційних технологій навчання НПУ імені М.П.Драгоманова – Кудін Анатолій Петрович і заступник голови правління Нафтогаз України – Лопушанський Андрій Ярославович.
Image 
     У 2006 році було прийнято на навчання до центру довузівської підготовки десять слухачів, які навчаються за різними спеціальностями (мова і література (англійська, німецька), переклад, менеджмент організацій, економічна теорія, хімія, психологія, українська мова і література) та викладає у центрі сім вчителів загальноосвітньої школи Старосамбірського району.
 
    Діти навчаються за дистанційною формою навчання. На протязі восьми місяців вони здають певну кількість поточних і модульних тестувань у комп’ютерному класі. Отримана кількість балів на тестуваннях, формує рейтинг на основі якого буде відбуватись зарахування до НПУ імені М.П.Драгоманова. Якщо казати про фінансову сторону проекту, то прибуток НПУ імені М.П. Драгоманова становить близька 16000 гривень, рентабельність центру довузівської підготовки та підвищення кваліфікації вчителів складає 71%. Як ви бачите інфраструктура відокремлених підрозділів НПУ імені Драгоманова в регіонах України зростає з кожним роком, так само як і дистанційна форма навчання.
 з сайту www.idn.npu.edu.ua 
 
<< Початок < Попер. 31 32 33 34 35 Наст. > Кінець >>

Результати 409 - 413 з 413
 Dobromyl on Facebook  Dobromyn on vkontakte.ru  Dobormyl on Twitter  Dobormyl on ondoklassniki.ru Dobromyl on Instagram
Погода в Україні
Популярні статті
Останнє на форумі
Як писати казку?
18 Серп. 2017, 16:58:57

ЧОЛОВІКИ ПРО СВОЇ СЕКРЕТИ...
01 Серп. 2017, 07:54:43

Техника для дома.
31 Лип. 2017, 22:02:47

А радио кто-нибудь слушае...
30 Лип. 2017, 17:55:50

АВТО НОВОСТИ
28 Лип. 2017, 10:52:17

Обменный пункт BestChange
26 Лип. 2017, 14:39:03

Бинарные опционы Binomo
26 Лип. 2017, 14:38:17

Випадкове фото
приміщення ДОК
приміщення ДОК
Дата завантаження :
12-09-2007 15:33:59