У Добромильській районній лікарні відкрили «Палату для учасників АТО»
Новини міста
28.04.16

У Добромильській районній лікарні відкрили першу у Старосамбірському районі «Палату для учасників АТО».

 

Львівщина посідає друге місце за кількістю загиблих воїнів у зоні АТО. Зокрема, на Старосамбірщині 12 Героїв віддали свої життя за Україну, є багато поранених, тих, які потребують реабілітації, тому «Палата для учасників АТО» мала би бути у цій області у кожній лікарні.

 

 

У рамках реалізації благодійного проекту Добромильська лікарня отримала медобладнання від о. Богдана Пушкаря з німецького міста Бамберг. Це, зокрема, шість багатофункціональних ліжок, шість матраців, сім інвалідних візочків (два з яких — багатофункціональні), шість ролаторів, крісла-туалети, милиці, памперси для дорослих, а також декілька десятків комплектів постільної білизни, рушники, подушки, ковдри загальною вартістю 150 тис. гривень.

Ініціював реалізацію благодійного проекту у Добромилі Микола Войтів, стипендіат програми Єврокомісії Еrasmus Mundus, випускник Дипломатичної академії України, засновник ГО «Управління нової генерації». «Не бути байдужим, робити якнайкраще те, що можеш і впливати на зміни у суспільстві власним прикладом – ці три складові можуть допомогти нам змінити Україну зсередини», — каже Микола Войтів, який за власні кошти організував та оплатив транспортне перевезення дорогого медобладнання.


 

Реалізувати цей важливий проект вдалося завдяки підтримці благодійної організації «Міжнародна асоціація підтримки України». Операційний директор фонду Тарас Дурбак підкреслив: «За майже два роки нашої діяльності сотні медичних закладів країни отримали медичну гуманітарну допомогу, медичне обладнання та інші необхідні медзасоби для лікування і реабілітації поранених військових у зоні АТО».

 


За рік Добромильська лікарня обслуговує понад 30 тис. пацієнтів. Торік по медичну допомогу звернулося 85 учасників АТО та членів їхніх родин. Тому створення «Палати для воїнів АТО» у лікарні важливий проект й з інших міркувань – у палатах надаватимуть не тільки кращий рівень медобслуговування військовим, але також їхнім рідним.

Текст: Високий замок online

Фото: Інформаційна агенція «Вголос»

 
< Попер.   Наст. >
 Dobromyl on Facebook  Dobromyn on vkontakte.ru  Dobormyl on Twitter  Dobormyl on ondoklassniki.ru Dobromyl on Instagram
Погода в Україні
Популярні статті
Останнє на форумі
ЩО ПОЛЮБЛЯЮТЬ ХРУМАТИ УКР...
03 Лип. 2017, 10:29:25

Карпати - зелений туризм
30 Черв. 2017, 12:11:52

Замки та храми України
30 Черв. 2017, 09:43:07

Кондиционеры Electrolux -...
30 Черв. 2017, 09:39:33

ВСЕ ПРО ТУРИЗМ В УКРАЇНІ
21 Черв. 2017, 13:58:51

АВТО НОВОСТИ
16 Черв. 2017, 18:48:03

Випадкове фото
Новорічна ялинка
Новорічна ялинка
Дата завантаження :
19-02-2008 16:33:00