Форум Добромиль.org

Please login or register.

Увійти

Автор Тема: ЩО БУДЕ, ЯКЩО ВІДІМКНУТЬ МОБІЛЬНИЙ ЗВ'ЯЗОК  (Прочитано 3896 раз)

chasset

  • Ветеран
  • *****
  • Карма: 3
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 677ЩО БУДЕ, ЯКЩО ВІДІМКНУТЬ МОБІЛЬНИЙ ЗВ'ЯЗОК


Паніка

Попервах -паніка і гармидер: спочатку третина населення переживе неабиякий стрес через відсутнісь телефона, до якого усі вже настільки звикли. Найлегше дасться перебути той стрес літнім людям: адже вони  не завжди віддають собі чітко справу в тому, для чого людина послуговується чільниковим телефоном. Найважче  дасться молоді, котра з дитинства сприймає світ у такий спосіб, що можна зв'язатися з будь-ким. Мешканці мегаполісів упадуть у відчай більше, ніж ті, що зі сіл. Люди напишуть десятки дисертацій та наукових розвідок про абстинентний синдром "ДО і ПІСЛЯ ЧАРУНКИ". Не плутати  слова: чарунку  з  чаркою!


Рації

Одразу після зникнення мережі зросте попит на рації. Припускається, що попервах ціни зіпнуться різко вгору, однак пізніше невтомні виробники -китайці  виручать усіх стражденних. Перш за все рації купуватимуть для провадження бізнесових справ: все ж таки в тім бЕзладі  доведеться координувати та згуртовувати співпрацівників. Батьки залишаться  осторонь, бо вони негодні уявити, як  їхня  дитина може дотюпцяти до школи і без доступу до мережі. А молодь казатиме замість "Помовч та стули пельку!" -  " Звільни- но канал!" навіть в особистому повідомленні.

Міські телефони

Знову відновить свій розвиток забутий стаціонарний зв"язок. Вишикуються довжелезні черги з метою під"єднання домашнього телефона, радше- виникнуть приватні фірми, спеціалізовані у галузі телефонії. Разом з тим зросте роль домашніх комп"ютерів, власне як засобів зв"язку: повідомлення у соцмережах заміщатимуть дзвінки, збїлшиться трафік Скайпа, можливо знову воскреснуть чати локальні а також форуми містечок та міст. Поступово функцію зв"язку виконуватимуть зарівно  комп"ютер так і стаціонарний телефон. Зауважмо, що багато користувачів залишатимуть назавжди соцмережі, до котрих вони мали доступ лише через мобільний інтернет.

А на вулицях виникнуть нові кафе з  WI-FI, можливо, WI-FI-автомати. А ще через деякий час у престижних ресторанах разом з десертом подаватимуть відвідувачам планшети. Що ж їжа та зв"язок стануть синонімами.


Служби порятунку

Різко зросте кількість нещасних випадків, що негативно закінчуватимуться; адже чільниковий зв"язок-це засіб для виклику рятівників або ж працівників нагальної допомоги. Охоронні агентства розпочнуть широкий розгалужений продаж фізичним особам приладів з сиренами та власним радіоканалом. У регіонах характерних   надзвичайною небезпекою ураганів, землетрусів, цунамі та інших проблем будуть встановлені гучномовці-щоби двічі не ходити, а також у більшості містах-тут же на місці, де були раніше чільникові антени.

Цікаве припущення?! :D
Записаний
"Картагена нашої провінційности мусить бути зруйнована"  Ю.Шевельов

Zalhala

  • Новачок
  • *
  • Карма: 0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 17

Каменный век будет)
Записаний
 


Facebook Comments