Форум Добромиль.org

Please login or register.

Увійти
Сторінок: [1] 2 3 ... 10
 1 
 : Вчора в 14:56:57 
Автор Mariannochka - Остання відповідь від Mariannochka
Посоветуйте хорошего ЛОРА в Киеве! Только того, к которому Вы обращались сами! Спасибо!

 2 
 : 16 Лют. 2018, 10:34:54 
Автор lissa - Остання відповідь від Irmaa
Нужна красивая серебряная цепочка, где ее можно купить?

В магазине "Злато" Вы не смотрели?
У них очень большой выбор и нормальные цены! К тому же, очень часто проходят всякие акции, вот, как сейчас -
https://zlato.ua/ru/f-valentines_day/ и многие товары можно купить с хорошей скидкой.

 3 
 : 16 Лют. 2018, 10:13:53 
Автор Nataxa - Остання відповідь від Mariannochka
Решила маме подарить серебряный крестик, она свой нательный потеряла и очень огорчилась, по этому поводу. Подскажите пожалуйста отличные магазины с хорошей доставкой, в которых есть замечательный ассортимент крестиков из серебра. Очень надеюсь на ваши советы, которые с нетерпением жду.

Большой выбор украшений, в том числе и крестиков есть в интернет-магазине "Злато", загляните туда - посмотрите.

Кстати, у них сейчас проходит акция к Дню Влюбленных и многие товары можно купить с хорошей скидкой, вот https://zlato.ua/ru/f-valentines_day/ можете сами посмотреть.

 4 
 : 15 Лют. 2018, 09:52:27 
Автор Nataxa - Остання відповідь від LEO
Решила маме подарить серебряный крестик, она свой нательный потеряла и очень огорчилась, по этому поводу. Подскажите пожалуйста отличные магазины с хорошей доставкой, в которых есть замечательный ассортимент крестиков из серебра. Очень надеюсь на ваши советы, которые с нетерпением жду.

А Вы не боитесь покупать в интернете?

 5 
 : 13 Лют. 2018, 20:28:36 
Автор paschen - Остання відповідь від Mamut
Дорога смерті  ?
http://droginfo.com.ua/content/view/8297/

 6 
 : 13 Лют. 2018, 18:33:41 
Автор lissa - Остання відповідь від lissa
Нужна красивая серебряная цепочка, где ее можно купить?

 7 
 : 07 Лют. 2018, 18:03:51 
Автор Карина - Остання відповідь від Карина
Інструменти, створені носіями етносу для виконання творів музики. Музичні інструменти українців поділялися на ударні, духові та струнні.
До найдавніших ударних відносять бубон, бугай, тулумбас. Крім того, для створення шумових ефектів використовували деякі предмети побуту — підкову, рубель, качалку тощо. Бубон — дерев'яний обруч діаметром близько 50 см, на якому закріплювалась мембрана зі шкіри. В обручі робили прорізи, куди вмонтовували маленькі дзвіночки, металеві пластинки — брязкальця. На Запорізькій Січі набули великого поширення тулумбаси — металеві, часто мідні, казани, затягнуті шкіряною мембраною, по якій вдаряли дерев'яним молотком. Любили українці і бугая — інструмент у формі невеликого конусоподібного барильця. На мембрані був проріз, куди вставляли пучок кінського волосся («хвіст»). При смиканні його вологими пальцями добувався сильний звук, схожий на ревіння бугая (звідси походить і назва).

Співучий народ створив також цілий ряд духових інструментів: сопілку (денцівку, зубівку, флояру), трембіту, ріг, сурму, трубу, волинку. Найулюбленішою була сопілка — інструмент, виготовлений із калинової гілки, бузини, ліщини, очерету та ін. Довжина сягала 30-40 см, у нижньому кінці просвердлювали 5-6 дірочок. У західних регіонах побутували різновиди сопілки — денцівка, дводенцівка, флояра, а також трембіта — довга (до 3 м) конічна дерев'яна труба без отворів. Діаметр її поступово збільшувався від 25 до 60 см, утворюючи розтруб (голосницю). Така конструкція надавала трембіті потужного звучання. У козацьких полках бойовий запал піднімала сурма — дерев'яна трубка із 7-ма дірочками і розтрубом у нижній частині. Старовинним народним інструментом була волинка (коза, дуда), що виготовлялася із овечої чи козячої шкіри, трубок, клапанів, вставлених у міх.
Улюбленими струнно-щипковими інструментами були бандура, торбан (панська бандура), поширений серед козацької старшини, панства, духовенства. Торбан мав овальний, більш витягнутий, ніж у бандури, корпус, від 30 до 60 струн та приструнків. Значного поширення набули в Україні і цимбали. Їхня резонансна коробка має форму трапеції, над верхньою декою якої натягнуто струни. На цимбалах грали, ударяючи паличками по струнах.[/b][/b][/i]

 8 
 : 05 Лют. 2018, 08:46:44 
Автор tomtoys2018 - Остання відповідь від tomtoys2018
Приветствую всех участников форума. Рада представить вам магазин детских товаров и игрушек TOMTOYS http://tomtoys.com.ua

У каждого ребенка есть свои таланты, которые нужно умело и вовремя раскрыть. Но как же понять, чем действительно может заниматься Ваш ребенок. Конечно же в этом помогают детские игрушки. Если разобраться, то не так уж и много есть направлений, например рисование, скульптура, шитье, наука, спорт, ну и конечно же, музыка.

Игра на детских музыкальных инструментах, не только стимулирует все отделы мозга Вашего ребенка через нервные окончания в пальцах, но и прививает музыкальный вкус и развивает слух. Ведь именно Ваш ребенок может в будущем стать известным композитором или музыкантом. Каждый музыкальный инструмент требует определенных навыков и развивает определенные качества у детей.

Эти музыкальные инструменты не только принесут радость, но и разовьют способности и дадут блестящий старт творческому будущему ребенка. Даже если он не станет выдающимся музыкантом, он точно будет звездой любой вечеринки.

Более детально ознакомиться с ассортиментом  Музыкальные инструменты для малышей – ссылка на сайт http://tomtoys.com.ua/Musical-Instruments-for-kids

 9 
 : 01 Лют. 2018, 10:52:17 
Автор chasset - Остання відповідь від Nina Larina
шоколад с фундуком)) И сало))

 10 
 : 09 Січ. 2018, 17:40:15 
Автор chasset - Остання відповідь від chasset
Справжній подарунок на Різдво- це радість! Трішки радости, будь ласка? На жаль, такого у нашому магазині не продаємо! Неможливо знайти радість, і в Інтернеті теж! Старт-ап, котрий би виставив на продаж такий продукт, заробив би зухвалі грошиська підчас Різдвяних свят! Можна би було подарувати пудевко радости абощо до прикладу. Неможливо то є! Ось тому ми готуємо інші подарунки, святкові страви, прикрашаємо оселі, аби радість завітала до нас. І вона буде тут. Це і є найсправжнісінький подарунок до Різдва. Жоден підприємець не дав раду впакувати радість, однак вона тут є, і саме  на Різдво.  У своїй простоті, на соломі оточене любовю Малятко Ісус, що народилося у яслах, розливає цю Радість через край. Дітлахам палає серденько від того, що вони поглядають на Нього. Свої іграшки вони дарують Йому!

Найсправжнісінький  різдвяний подарунок - це Радість!!!

Христос народився! Славімо Його!  Радости і перемоги нам!

Сторінок: [1] 2 3 ... 10