У п’ятницю 11 травня 2018 р. в Старому Самборі відбулися збори представників футбольних команд, на яких було офіційно затверджено склад учасників цьогорічного розіграшу Першості району з футболу в Першій та Другій лігах відповідно. Також відбулося жеребкування календаря і визначено пари у стартових двох тура.

Щодо Першої ліги, то цього року ми не побачимо такі команди як «Дністер» Бусовисько та «Галичина» Гуманець, які взагалі припинили свої виступи. Зважаючи на це, команду Скелівки, яка минулого сезону посіла останнє місце в таблиці, вирішено не переводити класом нижче і залишити в еліті.

Натомість поповнили ряди найвищого дивізіону команди «Дружба» Надиби, ФК «Старява» та «Стрілець» Стрілки, які були призерами минулорічного розіграшу Другої ліги і вибороли право виступати в еліті. Також цього року в Першій лізі району виступатимуть команди Добромиля і Торчинович, які минулоріч приймали участь в обласних змаганнях під егідою Федерації Футболу Львівщини.

Тож врахувавши те, що склад учасників збільшився до тринадцяти команд, було прийняте ще одне важливе рішення: зважаючи на те, що такі команди як Муроване і Міженець минулого року не виїжджали на гостьові поєдинки та не дограли чемпіонат до кінця, за спільною згодою сторін, одноголосно було проголосовано за те, щоб дані команди понизити у класі, зменшивши таким чином кількість учасників Першої ліги до одинадцяти, тим самим зменшивши навантаження на гравців по кількості зіграних матчів за сезон.

Щодо Другої ліги, то тут також не обійшлося без втрат. Та зважаючи на всі обставини, було прийняте наступне рішення: враховуючи дальність переїздів, вирішено як і минулоріч поділити Другу лігу на дві зони по шість команд в кожній, щоб таким чином зменшити матеріальні затрати та полегшити командам добирання на матчі.

Тож згідно жеребу в першому турі зустрічаються:

 

ПЕРША ЛІГА

1 тур

Неділя, 13 травня 2018 р.

Старява – Добромиль (гра у Хирові, 14:00)

Хирiв – Нове Мiсто

Боневичi – Скелiвка

Велика Лiнина – Надиби

Торчиновичi – Нижанковичi

Стрiлки – вихiдний

 

ДРУГА ЛІГА

Група «А», 1 тур

Неділя, 13 травня 2018 р.

Тур’є – Головецько

Топільниця – Ясениця Замкова

Завадка – Стрільбичі

 

ДРУГА ЛІГА

Група «Б», 1 тур

Неділя, 13 травня 2018 р.

Стара Сіль – Березів

Міженець – Сусідовичі

Тарнава – Муроване

 

Початок матчів о 16:00

 

Микола Волошин

Facebook коментарі

RelatedPost