У четвер 17 травня 2018 р. в Старому Самборі відбулися збори представників футбольних команд, на яких було офіційно затверджено склад учасників цьогорічного розіграшу Першості району з футболу серед ветеранів, яка вже другий рік поспіль пройде під егідою Федерації Футболу Старосамбірщини. Новинкою цьогорічного розіграшу буде те, що разом з командами ветеранів (вік гравців 40 років і більше) буде проводитися Першість серед юнаків, які разом із своїми старшими колегами змагатимуться між собою. Матчі юнацьких колективів заплановані на 14:00 (частково на 15:00), тоді як ветерани розпочинатимуть о 18:00.

Щодо кількості учасників, то на відміну від 2017 року, коли участь приймало дев’ять команд, цьогоріч вона зменшилася до семи. В порівнянні з першим розіграшем, такі населені пункти як Старий Самбір та Нове Місто цього року своїх окремих команд мати не будуть. Та представники цих команд зможуть брати участь у Першості у складі інших, сусідніх команд.

Тож цьогоріч команди поділено за географічним принципом на дві зони. В групі «А» змагатимуться: Стара Сіль-Муроване, «Дністер» (Завадка-Тершів-Бусовисько), Топільниця-Стрілки-Тур’є та команда Ясениці-Замкової. До групи «Б» увійшли: Добромиль, Хирів та Скелівка.

Старт Першості вже цієї неділі. Нижче подано календар ігор першого туру Першості Старосамбірщини з футболу 2018 року серед ветеранів та юнацьких команд.

 

1 тур

Неділя, 20 травня 2018 р.

Група «А»

Топільниця-Стрілки-Тур’є – «Дністер» (Завадка-Тершів-Бусовисько) (гра в Топільниці)

Стара Сіль-Муроване – Ясениця-Замкова (гра в Старій Солі)

Група «Б»

Скелівка – Хирів

Добромиль – вихідний

 

Початок матчів: 14:00 (юнаки), 18:00 (ветерани)

 

Микола Волошин

Facebook коментарі