Ось і сталося! У неділю 13 травня було зіграно перші матчі цьогорічної Першості Старосамбірщини з футболу! І вже на старті не обійшлося без сюрпризів.

В Першій лізі минулорічні чемпіони, команда Нижанкович, вже в першому матчі поступилася новачкам елітного дивізіону, команді Торчинович на їхньому полі з рахунком 1:2. Ще один новачок, команда Добромиля, яка минулого року виступала в Першості області, в першому матчі оновленим складом поступилася Старяві (минулорічні срібні призери Другої ліги) з тим же рахунком 1:2. Цьогорічний учасник Кубка Чемпіонів Львівщини, команда з Нового Міста, в гостях мінімально переграла Хирів – 1:0. Велика Лінина теж з рахунком 1:0 вдома була сильніша за Надиби. А минулорічні срібні призери, Боневичі, каменя на камені не залишили від Скелівки, розгромивши їх вдома з рахунком 7:1.

 

ПЕРША ЛІГА

1 тур

Неділя, 13 травня 2018 р.

Старява – Добромиль – 2:1 (гра у Хирові, 14:00)

Хирiв – Нове Мiсто – 0:1

Боневичi – Скелiвка – 7:1

Велика Лiнина – Надиби – 1:0

Торчиновичi – Нижанковичi – 2:1

Стрiлки – вихiдний

 

В Другій лізу тур видався аж надто результативним. В групі «А» Тур’є та Головецько потішили вболівальників, на двох забивши аж дев’ять голів. Щоправда, господарі були влучніші, перемігши з рахунком 6:3. Теж дев’ять голів глядачі побачили і в Топільниці, де місцеві хлопці просто таки змели своїх суперників, команду Ясениці Замкової – 9:0! Менш результативним вийшов матч в Завадці. Та все ж глядачі мали змогу побачити аж шість забитих голів. Щоправда, господарі спромоглися організувати у ворота суперника лише один з них. Тож в підсумку впевнена перемога Стрільбич з рахунком 5:1.

В групі «Б» Березів в гостях переміг Стару Сіль – 4:1, а Тарнава вдома познущалася над Мурованим – 6:0. Лише Міженець та Сусідовичі розписали єдину мирову в турі. Підсумок матчу – 1:1.

 

ДРУГА ЛІГА

Група «А», 1 тур

Неділя, 13 травня 2018 р.

Тур’є – Головецько – 6:3

Топільниця – Ясениця Замкова – 9:0

Завадка – Стрільбичі – 1:5

 

ДРУГА ЛІГА

Група «Б», 1 тур

Неділя, 13 травня 2018 р.

Стара Сіль – Березів – 1:4

Міженець – Сусідовичі – 1:1

Тарнава – Муроване – 6:0

 

Микола Волошин

Facebook коментарі

RelatedPost