У неділю 13 травня 2018 року стартувала чергова Першість Старосамбірщини з футболу серед команд Першої та Другої ліг. Цьогоріч приймати участь у змаганнях виявили бажання 23 районні колективи, що на три менше, ніж у 2017 році. Тож у вищому дивізіоні за чемпіонство цього року змагатиметься одинадцять команд. В Другій лізі участь приймуть дванадцять команд, які як і минулого року знову поділено на дві зони по шість команд в кожній.

Отже, нижче до вашої уваги подано календар ігор першого кола Першості Старосамбірщини з футболу 2018 року в Першій та Другій лігах відповідно.

 

ПЕРША ЛІГА

 

1 тур

Неділя, 13 травня 2018 р.

Старява – Добромиль – 2:1 (гра у Хирові, 14:00)

Хирiв – Нове Мiсто – 0:1

Боневичi – Скелiвка – 7:1

Велика Лiнина – Надиби – 1:0

Торчиновичi – Нижанковичi – 2:1

Стрiлки – вихiдний

 

2 тур

Неділя, 20 травня 2018 р.

Надиби – Торчиновичi

Скелiвка – Велика Лiнина

Нове Мiсто – Боневичi

Добромиль – Хирiв

Стрiлки – Старява

Нижанковичi – вихiдний

 

3 тур

Неділя, 3 червня 2018 р.

Хирiв – Стрiлки

Боневичi – Добромиль

Велика Лiнина – Нове Мiсто

Торчиновичi – Скелiвка

Нижанковичi – Надиби

Старява – вихiдний

 

4 тур

Неділя, 10 червня 2018 р.

Скелiвка – Нижанковичi

Нове Мiсто – Торчиновичi

Добромиль – Велика Лiнина

Стрiлки – Боневичi

Старява – Хирiв

Надиби – вихiдний

 

5 тур

Неділя, 17 червня 2018 р.

Боневичi – Старява

Велика Лiнина – Стрiлки

Торчиновичi – Добромиль

Нижанковичi – Нове Мiсто

Надиби – Скелiвка

Хирiв – вихiдний

 

6 тур

Неділя, 24 червня 2018 р.

Нове Мiсто – Надиби

Добромиль – Нижанковичi

Стрiлки – Торчиновичi

Старява – Велика Лiнина

Хирiв – Боневичi

Скелiвка – вихiдний

 

7 тур

Неділя, 1 липня 2018 р.

Велика Лiнина – Хирiв

Торчиновичi – Старява

Нижанковичi – Стрiлки

Надиби – Добромиль

Скелiвка – Нове Мiсто

Боневичi – вихiдний

 

8 тур

Неділя, 8 липня 2018 р.

Добромиль – Скелiвка

Стрiлки – Надиби

Старява – Нижанковичi

Хирiв – Торчиновичi

Боневичi – Велика Лiнина

Нове Мiсто – вихiдний

 

9 тур

Неділя, 15 липня 2018 р.

Торчиновичi – Боневичi

Нижанковичi – Хирiв

Надиби – Старява

Скелiвка – Стрiлки

Нове Мiсто – Добромиль

Велика Лiнина – вихiдний

 

10 тур

Неділя, 22 липня 2018 р.

Стрiлки – Нове Мiсто

Старява – Скелiвка

Хирiв – Надиби

Боневичi – Нижанковичi

Велика Лiнина – Торчиновичi

Добромиль – вихiдний

 

11 тур

Неділя, 29 липня 2018 р.

Нижанковичi – Велика Лiнина

Надиби – Боневичi

Скелiвка – Хирiв

Нове Мiсто – Старява

Добромиль – Стрiлки

Торчиновичi – вихiдний

 

 

ДРУГА ЛІГА

Група «А»

 

1 тур

Неділя, 13 травня 2018 р.

Тур’є – Головецько – 6:3

Топільниця – Ясениця Замкова – 9:0

Завадка – Стрільбичі – 1:5

 

2 тур

Неділя, 20 травня 2018 р.

Ясениця Замкова – Головецько

Стрільбичі – Тур’є

Топільниця – Завадка

 

3 тур

Неділя, 3 червня 2018 р.

Завадка – Ясениця Замкова

Тур’є – Топільниця

Головецько – Стрільбичі

 

4 тур

Неділя, 10 червня 2018 р.

Ясениця Замкова – Стрільбичі

Топільниця – Головецько

Завадка – Тур’є

 

5 тур

Неділя, 17 червня 2018 р.

Тур’є – Ясениця Замкова

Головецько – Завадка

Стрільбичі – Топільниця

 

 

ДРУГА ЛІГА

Група «Б»

 

1 тур

Неділя, 13 травня 2018 р.

Стара Сіль – Березів – 1:4

Міженець – Сусідовичі – 1:1

Тарнава – Муроване – 6:0

 

2 тур

Неділя, 20 травня 2018 р.

Березів – Муроване

Сусідовичі – Тарнава

Стара Сіль – Міженець

 

3 тур

Неділя, 3 червня 2018 р.

Міженець – Березів

Тарнава – Стара Сіль

Муроване – Сусідовичі

 

4 тур

Неділя, 10 червня 2018 р.

Березів – Сусідовичі

Стара Сіль – Муроване

Міженець – Тарнава

 

5 тур

Неділя, 17 червня 2018 р.

Тарнава – Березів

Муроване – Міженець

Сусідовичі – Стара Сіль

 

Микола Волошин

Facebook коментарі