У неділю 6 травня в Старому Самборі були зіграні фінальні поєдинки, за результатами яких визначилися цьогорічні переможці осінньо-весняних кубкових баталій.

Першими о 14:00 на поле місцевого стадіону вийшли команди Стрільбич та Скелівки, які розігрували між собою право підняти над головою Кубок Руху сезону 2017/2018, ще раз вписавши назву своєї команди в літопис старосамбірського футболу. Власне, саме ці дві команди і минулого року виборювали між собою право володіти цим же трофеєм. Тоді, 23 квітня після нічийного основного часу 1:1, в серії післяматчевих пенальті перемогу з рахунком 6:5 здобула команда Стрільбич.

Цьогоріч історія частково повторилася. Єдина різниця в тому, що команда Стрільбич цього травневого недільного дня забивши свій м’яч в основний час, не дозволила зробити цього своєму супернику, команді Скелівки. Тож завдяки єдиному голу «Смерічка» Стрільбичі вже втретє поспіль стає володарем Кубку Руху Старосамбірського району. А для команди «Фельштин» Скелівка це вже другий поспіль програний фінал даного турніру!

 

КУБОК РУХУ 2017/2018

Фінал

Неділя, 6 травня 2018 р.

м. Старий Самбір, 14:00

Стрільбичі – Скелівка – 1:0

 

В 16:00 свою боротьбу за основний трофей, Кубок пам’яті В. Горбового розпочали команди Старяви та Хирова. І забігаючи наперед зазначимо, що переможцем у цьому двобої вийшла команда, яка минулого сезону була вище класом. Обігравши в півфіналі минулорічних чемпіонів з Нижанковичі, хирівчани і цієї неділі були сильніші за свого суперника, відвантаживши у ворота Старяви два сухі м’ячі.

Тож цьогоріч Кубок пам’яті В. Горбового як мінімум на рік змінює свою прописку – залишає Бусовисько та прямує до Хирова.

 

КУБОК ПАМ’ЯТІ В. ГОРБОВОГО 2017/2018

Фінал

Неділя, 6 травня 2018 р.

м. Старий Самбір, 16:00

Старява – Хирів – 0:2

 

Микола Волошин

Facebook коментарі

RelatedPost