У неділю 22 квітня відбулися повторні поєдинки чвертьфінальної стадії кубкових баталій, за підсумками яких стали відомі півфінальні пари цьогорічного розіграшу.

В Кубку пам’яті В. Горбового відбулося лише два поєдинки, один з яких не було дограно до кінця, тоді як в іншому переможця довелося визначати в серії післяматчевих пенальті. Ще два матчі не відбулися, оскільки гості на матч не з’явилися.

Так команда Боневич на тижні дізнавшись про анулювання результату першої зустрічі, яку вони виграли з рахунком 4:3 (згідно рішення КДК ФФР від 20.04.2018 р. команді «Радич» Боневичі зараховано технічну поразку з рахунком 0:3 через підставу гравця, який виступає в Прем’єр-лізі України), на гру в Нижанковичі не прибула, отримавши ще одну технічну поразку і припинивши подальші виступи в турнірі. Технічну поразку 0:3 зараховано і команді ФК «Головецько», яка не з’явилася на гру у Старяву. Щоправда, причина тут зовсім інша – після домашньої поразки від Старяви 0:4 команда Головецько просто не повірила у власні сили, вирішивши полегшити життя собі та супернику. Тож Нижанковичі разом із Старявою крокують далі.

Ще в одній парі не обійшлося без скандалу. Матч у Стрілках не завершився, оскільки при рахунку 2:0 на користь команди «Стрілець» Стрілки команда «Дружба» Надиби самовільно покинула футбольне поле. Натомість в Хирові глядачі мали змогу спостерігати за справжнім кубковим протистоянням.

В першому матчі в Гуманці між суперниками була зафіксована нічия з рахунком 1:1. Тож для виходу в подальшу стадію змагань гостям потрібно було здобути перемогу або хоча б результативну нічию. Господарів поля влаштовувала і безгольова нічия, тоді як рахунок 1:1 вирівнював шанси обох суперників. Так і сталося, команди по разу відзначилися голом, повторивши минулотижневий рахунок зустрічі – 1:1. Тож згідно регламенту долю протистояння вирішила серія післяматчевих пенальті, в якій влучнішими виявилися господарі поля – 2:0. Тож Хирів, так як і Стрілки, виходять у півфінал.

 

КУБОК ПАМ’ЯТІ В. ГОРБОВОГО 2017/2018

Чвертьфінал. Матчі-відповіді

Неділя, 22 квітня 2018 р.

Стрілки – Надиби – 2:0* (перший матч 3:4)

* матч у Стрілках не завершився. При рахунку 2:0 на користь команди «Стрілець» Стрілки команда «Дружба» Надиби самовільно покинула футбольне поле;

Старява – Головецько – +:- (4:0)

Хирів – Гуманець – 1:1, по пен. 2:0 (1:1)

Нижанковичі – Боневичі – +:- (+:-)

 

В Кубку Руху відбулися всі матчі із запланованих. Команди вирішили змагатися за спортивним принципом, не вдаючись до футбольних хитрощів.

Діючий володар Кубку Руху, команда «Смерічка» Стрільбичі, перемігши в першій домашній грі з рахунком 2:1, була сильніша і на полі суперника, і цього разу мінімально здолавши опір Нового Міста. Підсумок матчу – 3:2 на користь гостей.

Минулорічний фіналіст Кубку Руху – Скелівка, одержавши дві мінімальні перемоги над Сусідовичами, також крокує далі. І якщо в першому матчі гравці «Фельштина» в гостях мінімально переграли господарів (1:0), то у матчі відповіді Сусідовичі в гостях дали справжній бій супернику, забивши в їхні ворота аж три голи. Та все ж господарі зі Скелівки виявилися влучнішими, забивши на один гол більше. Тож в підсумку ще одна мінімальна перемога «Фельштина», цього разу з рахунком 4:3.

Мінімальну перемогу 1:0 над Старою Сіллю одержали хлопці із Топільниці. Та враховуючи гостьову поразку в першій грі з рахунком 2:5, боротьбу за трофей продовжує команда Старої Солі, тоді як господарі припиняють подальшу боротьбу. До слова, саме ФК «Топільниця» є діючим володарем Кубку престижу «Надія», який цього сезону не проводиться.

І на останок, команда «Дністер» Бусовисько, яка є володарем минулорічного Кубку пам’яті В. Горбового, на своєму полі не знайшла жодного аргументу у грі проти своїх тезок із Завадки, завершивши матч нічиєю 0:0. Враховуючи поразку 0:3 в першому матчі, у півфінал виходять саме хлопці із Завадки.

 

КУБОК РУХУ 2017/2018

Чвертьфінал. Матчі-відповіді

Неділя, 22 квітня 2018 р.

Нове Місто – Стрільбичі – 2:3 (перший матч 1:2)

Топільниця – Стара Сіль – 1:0 (2:5)

Скелівка – Сусідовичі – 4:3 (1:0)

Бусовисько – Завадка – 0:0 (0:3)

 

Тож за підсумками чвертьфінальних поєдинків сформовано наступні півфінальні пари:

 

КУБОК ПАМ’ЯТІ В. ГОРБОВОГО 2017/2018

Півфінал

Неділя, 29 квітня 2018 р.

Стрілки – Старява

Хирів – Нижанковичі

 

КУБОК РУХУ 2017/2018

Півфінал

Неділя, 29 квітня 2018 р.

Стрільбичі – Стара Сіль

Скелівка – Завадка

 

Поєдинки цієї стадії змагань складаються із одного матчу і відбудуться вже за тиждень, 29 квітня. Час та місце їх проведення буде визначено згодом.

 

Микола Волошин

Facebook коментарі

RelatedPost