У п’ятницю 20 квітня відбулося чергове засідання КДК федерації футболу району на якому приймалося рішення щодо першого чвертьфінального матчу Кубку пам’яті В. Горбового між командами «Радич» Боневичі та ФК «Нижанковичі», який відбувся у Боневичах 15 квітня 2018 р. і завершився перемогою господарів поля з рахунком 4:3. Як відомо, у складі команди «Радич» на поле вийшов підставний гравець, який має статус професіонала і виступає в Прем’єр-лізі України. У зв’язку з порушенням регламенту згідно рішення КДК ФФР від 20.04.2018 р. було прийнято наступне рішення: анулювати рахунок зіграного першого чвертьфінального матчу Кубку пам’яті В. Горбового між командами «Радич» Боневичі та ФК «Нижанковичі», який відбувся у Боневичах 15 квітня 2018 р., та зарахувати команді «Радич» Боневичі технічну поразку з рахунком 0:3.