У неділю 15 квітня на Старосамбірщині офіційно стартував новий футбольний сезон 2018 року. Як це вже зазвичай прийнято, розпочався він кубковими поєдинками. Цього дня було зіграно перші чвертьфінальні матчі кубкових турнірів, розіграш яких стартував ще восени минулого року.

В Кубку пам’яті В. Горбового було зафіксовано одну нічию, одну виїздну та дві домашні перемоги. Так в Гуманці місцева «Галичина» розійшлася миром з «Хировом» – 1:1. Більш «гостинною» була команда з Головецько, яка дозволила Старяві чотири рази розписатися у власних воротах, фактично тим самим вирішивши долю двоматчевого протистояння на користь гостей.

Більш насиченими не тільки на голи, але і на інтригу виявилися інші два поєдинки. В Надибах зустрічалися минулорічні переможці своїх груп у Другій лізі – місцева «Дружба» та стрілківський «Стрілець». Забивши на двох аж сім м’ячів, господарі все ж залишили поле в якості переможців, здобувши мінімальну перемогу з рахунком 4:3. В іншій парі минулорічний срібний призер Боневичі на своєму полі екзаменував чемпіонів з Нижанкович. Як і в Надибах, в Боневичах перемогу святкували господарі, здобувши мінімальну перемогу з аналогічним рахунком 4:3.

Матчі-відповіді відбудуться вже за тиждень, 22 квітня.

 

КУБОК ПАМ’ЯТІ В. ГОРБОВОГО 2017/2018

Чвертьфінал. Перші матчі

Неділя, 15 квітня 2018 р.

Надиби – Стрілки – 4:3

Головецько – Старява – 0:4

Гуманець – Хирів – 1:1

Боневичі – Нижанковичі – 4:3

 

Також 15 квітня відбулися матчі і в Кубку Руху. Нагадаємо, що участь в цьому турнірі приймають команди, які за підсумками групового етапу Кубку В. Горбового (матчі якого були зіграні восени минулого року) в своїх групах посіли другі і частково треті місця.

За підсумками ігрового дня в перших чвертьфіналах тричі перемогу святкували господарі та лише в одному матчі сильнішими були гості. Так в Сусідовичах долю поєдинку вирішив єдиний влучний постріл гостей зі Скелівки, які і святкували мінімальну перемогу з рахунком 1:0. Теж мінімальну перемогу, але вже господарів зафіксовано в Стрільбичах. Місцева «Смерічка» вдома приймала гостей із Нового міста і перемогла з рахунком 2:1.

В інших двох матчах з різницею у три м’ячі перемогу святкували господарі. В Старій Солі місцевий «Спортинг» приймав Топільницю і переміг з рахунком 5:2. А от в «дністерському» дербі однозначно перевага була за Завадкою. Команда із Бусовиська не знайшла жодного аргументу на противагу господарям, вийнявши із сітки власних воріт три «сухі» м’ячі.

Матчі-відповіді також відбудуться за тиждень, 22 квітня.

 

КУБОК РУХУ 2017/2018

Чвертьфінал. Перші матчі

Неділя, 15 квітня 2018 р.

Стрільбичі – Нове Місто – 2:1

Стара Сіль – Топільниця – 5:2

Сусідовичі – Скелівка – 0:1

Завадка – Бусовисько – 3:0

 

Микола Волошин

Facebook коментарі

RelatedPost