У неділю 29 квітня в Добромилі та Старому Самборі відбулися півфінальні кубкові поєдинки, за результатами яких визначилися команди-фіналісти, які за тиждень визначатимуть переможця цьогорічних кубкових баталій.

В Добромилі учасники виборювали місце у фіналі Кубку пам’яті В. Горбового. Першими на смарагдовий газон «Лафорт-Арени» вийшли команди Старяви та Стрілок. Суперники виявилися гідні один одного, та все ж цього дня сильнішими були хлопці із Старяви, які, забивши на один м’яч більше від суперника, перемагають 2:1 і виходять у фінал.

Вже знаючи свого можливого майбутнього суперника по фіналу, другий півфінал розпочали команди Хирова та Нижанкович. Нагадаємо, що в попередньому раунді Нижанковичі відпочивали, оскільки їхній суперник по чвертьфіналу, команда Боневич, на гру не з’явилася. Натомість Хирів провів надзвичайно принциповий поєдинок проти Гуманця, в результаті вийшовши у півфінал лише після перемоги у серії післяматчевих пенальті! Та незважаючи на такі обставини, саме Хирів цього дня виглядав краще, що в підсумку принесло команді з над берегів Стрв’яжу переконливу перемогу 4:1 над минулорічними чемпіонами, командою Нижанкович.

Таким чином, вже за тиждень у протистоянні між собою Старява та Хирів виборюватимуть перший за престижністю осінньо-весняний кубок району.

 

КУБОК ПАМ’ЯТІ В. ГОРБОВОГО 2017/2018

Півфінал

Неділя, 29 квітня 2018 р.

м. Добромиль

Старява – Стрілки – 2:1

Нижанковичі – Хирів – 1:4

 

А тим часом в Старому Самборі в другому за рангом кубковому турнірі, в Кубку Руху, місце під сонцем виборювали інші дві пари учасників.

Першими свою боротьбу на полі місцевого стадіону розпочали команди Стрільбич та Старої Солі. Аналогічно як і у Добромилі, в Старому Самборі в першому матчі цього дня теж був зафіксований рахунок 2:1. А перемогу здобула команда, яка за підсумками минулорічної першості у турнірній таблиці була вище за суперника. Отже, Стрільбичі, мінімально перемігши Стару Сіль з рахунком 2:1 стають першим фіналістом цьогорічного розіграшу Кубку Руху.

Другими на поле старосамбірського стадіону вийшли команди Завадки та Скелівки. На один м’яч «Дністра» «Фельштин» відповів своїми трьома, що в підсумку дозволило Скелівці вийти у фінал.

Таким чином вже за тиждень, 6 травня у фіналі Кубку Руху зустрінуться команди Стрільбич та Скелівки. І що цікаво, що саме ці дві команди минулого року виборювали Кубок Руху між собою. Тоді, після нічийного основного часу 1:1, в серії післяматчевих пенальті перемогу з рахунком 6:5 здобула команда Стрільбич. А як воно буде за тиждень?

 

КУБОК РУХУ 2017/2018

Півфінал

Неділя, 29 квітня 2018 р.

м. Старий Самбір

Стара Сіль – Стрільбичі – 1:2

Завадка – Скелівка – 1:3

 

Микола Волошин

Facebook коментарі

RelatedPost