У п’ятницю 30 березня 2018 р. в Старому Самборі відбулися збори представників футбольних команд району, на яких було офіційно затверджено дати проведення кубкових матчів та визначено дату початку першості нового футбольного сезону.

Тож після тривалих консультацій представників футбольних команд одноголосним рішенням було затверджено наступні дати проведення змагань. Так 15 квітня розпочинається новий футбольний сезон першими чвертьфінальними матчами Кубка пам’яті В. Горбового та Кубка Руху. Матчі-відповіді пройдуть за тиждень, 22 квітня. 29 квітня будуть зіграні півфінали цих турнірів. Складатимуться вони із одного матчу і проходитимуть на нейтральному полі. А 6 травня 2018 р. у Старому Самборі пройдуть фінальні матчі, в яких визначаться переможці кубкових баталій, які розпочалися ще восени минулого року.

Натомість повноцінний футбольний сезон 2018 року розпочнеться у неділю 13 травня. Саме в цей день пройдуть ігри першого туру Першісті Старосамбірщини у двох лігах, в яких участь зможуть взяти усі бажаючі колективи району, які зголосяться і вчасно подадуть свої заявки на участь у цьогорічних змаганнях. Період подання заявок триватиме з 23 квітня по 6 травня поточного року.

Чвертьфінальні пари кубкових турнірів цього року виглядають наступним чином:

 

КУБОК ПАМ’ЯТІ В. ГОРБОВОГО 2017/2018

Чвертьфінал

Неділя, 15 квітня 2018 р.

Надиби – Стрілки

Головецько – Старява

Гуманець – Хирів

Боневичі – Нижанковичі

 

КУБОК РУХУ 2017/2018

Чвертьфінал

Неділя, 15 квітня 2018 р.

Стрільбичі – Нове Місто

Стара Сіль – Топільниця

Сусідовичі – Скелівка

Завадка – Бусовисько

 

Микола Волошин

Facebook коментарі

RelatedPost