У неділю 19 листопада були зіграні матчі заключного, третього туру групового етапу Кубка пам’яті В. Горбового сезону 2017/2018.

Визначення майбутніх учасників чвертьфіналів можна умовно поділити на три частини. До першої безперечно відносяться учасники групи «Д», яка на відміну від решти шести груп, налічувала чотири команди, які в свою чергу були поділені на дві пари, в яких переможець визначався за сумою двох матчів по кубковій системі прийом/виїзд. Тож Старява змагалася з Сусідовичами, тоді як Надибам протистояла команда Нового Міста.

В перших матчах були зафіксовані дві нічиї. Сусідовичі вдома розійшлися миром зі Старявою – 1:1, тоді як в Новому Місті «Горизонт» та «Дружба» з Надиб на двох забили на чотири голи більше. В підсумку нічия 3:3. Тож все вирішували недільні матчі, які і мали розставити крапки над «і».

У матчі-відповіді Надиби не були занадто дружніми для Нового Міста, адже на власному стадіоні завдали нищівної поразки «Горизонту» з рахунком 4:0. В іншій парі Старява приймала Сусідовичі і команди знову зіграли в нічию. Щоправда, цього разу більш результативну, адже підсумковий рахунок матчу – 4:4.

Враховуючи результати цих двобоїв, а також факт подачі протесту команди Старяви на підсумок першої гри, боротьбу за Кубок Горбового продовжують команди Старяви (попередньо) та Надиб, тоді як Сусідовичі та Нове Місто наступного року поборються за Кубок Руху.

До другої частини визначення переможців групового етапу входили команди груп «Б», «Г» та «Е». Згідно регламенту та жеребу команди цих груп зіграли по два матчі кожна. В підсумку за кількістю набраних очок суперники і поділили місця між собою.

Так в групі «Б» Топільниця вдома здолавши «Галичину» з Великої Лінини 3:1, забезпечила собі участь у Кубку Руху. Перше місце посіла інша «Галичина» – Гуманецька, яка перемігши в двох перших матчах, достроково забезпечила собі путівку в наступний раунд.

Аналогічна ситуація була і в групі «Е». Перше місце достроково посіли цьогорічні чемпіони, команда з Нижанкович, яка перемігши в обидвох матчах набрала максимальну кількість очок – шість. Тож у третьому турі у двобої між Скелівкою та Завадкою визначалася команда, яка посівши друге місце, здобуде право позмагатися з нового року за Кубок Руху. Програвши попередні свої поєдинки, команди цього разу показали видовишчний футбол, та перемогти все рівно не змогли. Тож в підсумку бойова нічия 3:3, яка більше потішила гостей із Завадки, принісши їм бажане друге місце. Скелівка фінішує третьою, маючи як і суперник одне очко, поступившись йому лише за додатковими показниками.

Від групи «Г» путівку в наступний рауд турніру завоювала команда з Боневич, яка в звітному турі приймала «Стортинг» зі Старої Солі. Зігравши в нічию 1:1, Боневичі набрали чотири очки, що і дозволило їм фінішувати першими. Друге місце і путівку на Кубок Руху з трьома очками здобули Стрільбичі, тоді як команда Старої Солі з одним балом фінішувала третьою.

А третю так звану умовну частину склали учасники груп «А», «В» та «Є». У зв’язку із тим, що в попередньому турі команди Тарнави, Березова та Мурованого не з’явилися на матчі у своїх групах, то згідно регламенту вони були зняті зі змагань, а результати матчів за їх участю анульовані. Тож переможці та майбутні чвертьфіналісти кубку у даних групах визначалися саме цієї неділі у очних зустрічах. І якщо основний час цих поєдинків завершувався унічию, переможець визначався в серії післяматчевих пенальті, які мали пробиватися одразу після фінального свистка арбітра (без додавання додаткових тридцяти хвилин).

Та нажаль і цього разу не обійшлося без сюрпризів. Так у групі «А» команда Тур’є не прибула на гру у Хирів, подарувавши господарям путівку у чвертьфінал. Аналогічна ситуація відбулася і у групі «Є». Завдяки невиїзду на гру Ясениці Замкової, команда Головецько теж без боротьби здобуває омріяну путівку у наступний раунд змагань.

А от учасники групи «В» підійшли до справи більш відповідально, подарувавши своїм вболівальникам чимало емоцій. І хоча основний час матчу між Стрілками та Бусовиськом завершився нічиєю 0:0, всі присутні мали змогу спостерігати за серією післяматчевих пенальті, в яких влучнішими виявилися господарі. Тож реалізувавши на один удар більше, стрілківські «Стрільці» перемагають «Дністер» з рахунком 5:4, стаючи останніми учасниками потягу під назвою «чвертьфіналісти Кубка пам’яті В. Горбового сезону 2017/2018». А на команду з Бусовиськ в наступному році чекають змагання за Кубок Руху.

Отже, після зіграних матчів групового етапу, у чвертьфіналі Кубка пам’яті В. Горбового сезону 2017/2018» вже в наступному році виступатимуть Хирів, Гуманець, Стрілки, Боневичі, Старява, Надиби, Нижанковичі та Головецько. Команди Топільниця, Бусовисько, Стрільбичі, Сусідовичі, Нове Місто та Завадка, зайнявши у своїх группах другі місця, продовжать боротьбу за Кубок Руху з чвертьфінальної стадії. А у зв’язку із зняттям із турніру окремих команд, до цієї шістірки приєднуються дві кращі команди серед тих учасників, що зайняли у своїх групах треті місця. І цими щасливчиками стали команди Скелівки та Старої Солі.

Чвертьфінальні поєдинки обох турнірів відбудуться навесні 2018 року, тоді як жеребкування пройде вже найближчого четверга, 23 листопада 2017 року в Старому Самборі. Початок о 14:00.

Нижче наведено результати та підсумкові турнірні таблиці з врахуванням зіграних матчів третього туру.