У неділю 12 листопада відбулися матчі другого туру групового етапу Кубка пам’яті В. Горбового сезону 2017/2018.

В групі «Б» «Галичина» Гуманець, обігравши в гостях тезок із Великої Лінини з рахунком 3:1, здобула другу перемогу поспіль, тим самим забронювала за собою підсумкове перше місце в групі, яке дає право на вихід у наступну стадію турніру. Аналогічна доля чекає і цьогорічних чемпіонів з Нижанкович, які перемігши в гостях Завадку з рахунком 3:2, набрали 6 очок і стали недосяжними для своїх суперників по групі «Е».

В групі «Г» Стара Сіль вдома приймала гостей із Стрільбич. Як і слід було чекати, перемогу здобули гості, не давши господарям жодного шансу у цьому матчі. Тож впевнена перемога «Смерічки» з рахунком 4:0 виводить команду на друге місце. Зрівнявшись з Боневичами по очках, «Смерічка» поступається їм за результатом очної зустрічі, яка відбулася тиждень тому. Нагадаємо, що тоді, 5 листопада, Боневичі в гостях отримали мінімальну перемогу з рахунком 3:2. Та все у цій групі може кардинально помінятися, в разі якщо в наступному турі Стара Сіль спроможеться на гучну сенсацію і в гостях здолає фаворитів, команду «Радич» Боневичі.

Свої стартові поєдинки зіграли команди групи «Д». Сусідовичі вдома приймали Старяву і розійшлися миром – 1:1. Аналогічний результат зафіксовано у Новому Місті, де місцевий «Горизонт» приймав «Дружбу» із Надиб. Щоправда, глядачі побачили більш результативний футбол, що і засвідчив підсумковий рахунок матчу – 3:3. Тож все в цьому квартеті вирішиться за тиждень, коли команди зіграють матчі-відповіді.

Ще три поєдинки цього туру не відбулися взагалі. Так команда Тарнави не прибула на матч у Тур’є (група «А»), а Муроване відповідно не з’явилося в Ясеницю Замкову (група «Є»). В групі «В» в свою чергу гравці Березова не вийшли на домашню гру проти Стрілок. Тож за порушення регламенту команди «Гербурт» Тарнава, «Турбо» Березів та «Сокіл» Муроване припиняють подальшу боротьбу за трофеї.

Нижче наведено результати та турнірні таблиці з врахуванням зіграних матчів другого туру.

 

КУБОК ПАМ’ЯТІ В. ГОРБОВОГО 2017/2018

Груповий етап. 2 тур

Неділя, 12 листопада 2017 р.

Група «А»: Тур’є – Тарнава – 3:0 (+:-)

Група «Б»: Велика Лінина – Гуманець – 1:3

Група «В»: Березів – Стрілки – 0:3 (-:+)

Група «Г»: Стара Сіль – Стрільбичі – 0:4

Група «Д»: Сусідовичі – Старява – 1:1

Нове Місто – Надиби – 3:3

Група «Е»: Завадка – Нижанковичі – 2:3

Група «Є»: Ясениця Замкова – Муроване – 3:0 (+:-)

 

Микола Волошин

Facebook коментарі