Цими вихідними відбулися матчі заключного, восьмого туру другого етапу Першості Львівщини з футболу серед дорослих команд Першої ліги. Основним питанням туру було: хто ж саме з пари Рава-Руська – Ременів стане чемпіоном Першої ліги обласних змагань 2017 року?!

Долю першого місця та золотих нагород «Локомотив» тримав у своїх руках/ногах, тоді як «Думні» окрім власних сил ще потрібно було сподіватися на осічку суперника.

Команда Ігора Топоровича проводила свою гру в Мостиськах і без надзусиль здобула перемогу з рахунком 3:1. Та долю золота вирішив єдиний гол Олега Мізерника, який гравець провів на 45-й хвилині в Рава-Руській у ворота бориславського «Нафтовика». Тож мінімальна перемога 1:0 приносить команді Романа Самчука перемогу в цьогорічній першості серед команд Першої ліги.

А днем раніше, в суботу 4 листопада, «Добромиль» на «Лафорт-Арені» приймав «Сокіл» Борщовичі. Перша половина зустрічі була за командою Дмитра Лапицького і гол Василя Коваля став цьому підтвердженням. Та гості не залишилися в боргу і в другій половині зустрічі забили гол у відповідь. Отже, обмінявшись голами, на завершення сезону команди розписали мирову з рахунком 1:1.

Тож за підсумками сезону золото Першої ліги мандрує до «Локомотива» з Рава-Руської, срібло відповідно в Ременова і місцевої «Думни». В підсумку команди набрали одинакову кількість балів – по 32. Та за рахунок очних зустрічей саме «залізничники» посіли першу сходинку в турнірній таблиці. Команда з Мостиськ з 24-ма очками здобуває бронзові нагороди. Наступні три місця посіли «Нафтовик» Борислав (22 бали), «Сокіл» Борщовичі (18) та ФК «Новошичі» (17).

Єдиний представник від старосамбірщини, команда Добромиля, завершила виступи на сьомій сходинці з 14-ма очками. А замкнули турнірну таблицю з одним балом в активі «соколята» з Золочева, які за три тури до завершення першості знялися із змагань.

Нижче наведено результати матчів та підсумкову турнірну таблицю Першої ліги Львівщини сезону 2017 року.

 

ПЕРША ЛІГА

Другий етап. 8 тур. Дорослі

Субота, 4 листопада 2017 р.

ФК «Добромиль» – «Сокіл» Борщовичі – 1:1

Неділя, 5 листопада 2017 р.

«Локомотив» Рава Руська – «Нафтовик» Борислав – 1:0

ФК «Мостиська» – «Думна» Ременів – 1:3

«Сокіл» Золочів – ФК «Новошичі» – 0:3 (-:+)

Микола Волошин

Facebook коментарі

RelatedPost