У неділю 5 листопада в Старому Самборі відбулися фінальні матчі за визначення призерів цьогорічного розіграшу Першості Старосамбірщини з футболу серед команд Другої ліги.

В першому матчі за третє місце та бронзові нагороди змагалися команди Тур’є та Стрілок. Як то кажуть, дива не сталося і «стрільці» ще раз довели, що цього сезону вони сильніші за свого суперника як за підсумками чемпіонату, так і фінального матчу загалом. Тож впевнена перемога над ФК «Тур’є» з рахунком 5:0 забезпечила команді зі Стрілок третє місце та бронзові нагороди Другої ліги 2017 року.

А далі був «золотий» фінал, в якому змагалися «Дружба» Надиби та ФК «Старява». Надиби, які в групі «Б» лише на два очки випередили Старяву, і цього разу довели не випадковість такого результату. Тож в підсумку перемога з рахунком 2:0 дозволила «Дружбі» цьогоріч приміряти на себе золоті медалі Другої ліги, віддавши срібло суперникам зі Старяви.

Також зазначимо, що для команди з Надиб цей розіграш став останнім під егідою Старосамбірської організації ВФСТ «Колос», адже з наступного сезону «Дружба» виступатиме вже в першості Самбірщини, так як село Надиби приєдналося до цього району.

 

ДРУГА ЛІГА. ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП

Неділя, 5 листопада 2017 р.

Матч за третє місце

Тур’є – Стрілки – 0:5

Фінал

Надиби – Старява – 2:0

 

ДРУГА ЛІГА. ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП

Підсумковий розподіл місць

1. «Дружба» Надиби

2. ФК «Старява»

3. «Стрілець» Стрілки

4. ФК «Тур’є»

 

Микола Волошин

Facebook коментарі

RelatedPost