У четвер 26 жовтня відбулося засідання Контрольно-дисциплінарного комітету федерації футболу Старосамбірського району, на якому розглядалася доля матчу останнього туру Першої ліги Першості Старосамбірщини з футболу між командами «Сокіл» Муроване та ФК «Хирів». Даний матч проходив 15 жовтня цього року у Мурованому та завершився із рахунком 7:2 на користь господарів. Однак, як з’ясувалося згодом, у складі «Сокола» виступав гравець Андрій Березовський, який, як відомо, був відсторонений від змагань під егідою Старосамбірської організації ВФСТ «Колос» на невизначений термін (згідно рішення КДК федерації футболу району від 5 жовтня 2017 року).

У зв’язку із цим, 26 жовтня 2017 року на засіданні КДК одноголосно було прийнято наступне рішення:

– за участь у матчі 18-го туру Першості Старосамбірського району з футболу серед команд Першої ліги «Сокіл» Муроване – ФК «Хирів» відстороненого гравця Андрія Березовського, команді господарів мала б бути зарахована технічна поразка, однак, у зв’язку із порушенням терміну подачі протесту командою-суперником (протест подано 23 жовтня 2017 року, а згідно регламенту, протест подається протягои 24-х годин), та відсутністю будь-яких зауважень у рапорті арбітра матчу, залишити в силі результат матчу 7:2 на користь команди Муроване, а також позбавити дану команду («Сокіл» Муроване) трьох турнірних очок. Відповідні зміни внесено у підсумкову турнірну таблицю Першої ліги.

Дане рішення остаточне та оскарженню не підлягає.

Таким чином, виходячи із вищенаведеного, команда Хирова за свою бездіяльність та не знання регламенту сама себе позбавила третього місця в цьогорічному розіграші Першої ліги Першості Старосамбірщини з футболу, подарувавши бронзові нагороди Новому Місту. В підсумку команда «Горизонт» другий рік поспіль за результатами першості стає «бронзовою». Зазначимо, що минулого року гравці з Нового Міста теж фінішували третіми, поступившись першими двома місцями Бусовиську та Боневичам.

Микола Волошин

Facebook коментарі

RelatedPost