Цими вихідними відбулися матчі передостаннього, сьомого туру Першості Львівщини з футболу серед дорослих команд Першої ліги.

Розпочався тур в суботу матчем в Новошичах, де місцева команда приймала лідера перегонів, «Локомотив» з Рава-Руської. Швидкий гол Ігора Поріцького вже на десятій хвилині дозволив команді Романа Самчука вийти вперед. В другому таймі гості забили ще тричі, без особливих труднощів довівши цей поєдинок до впевненої перемоги з рахунком 4:0. Дублем відзначився Олег Мізерник, ще один м’яч на рахунку Маркіяна Леська.

Солідну гру показали «Мостиська», які в неділю в гостях здолали опір Борщович. На дублі Володимира Буньо та Андрія Матиса господарі відповіли лише голом престижу від Івана Атлаховича на 87-й хвилині. Тож перемога «жовтих» з рахунком 4:1 дозволила їм зберегти за собою третю сходинку, оскільки бориславський «Нафтовик» отримав три очки ще до початку туру в протистоянні з «Соколом» із Золочева, який знявся зі змагань.

Ще один претендент на золоті нагороди – «Думна», теж отримала свої три очки без боротьби, оскільки ФК «Добромиль» на гру в Ременів не прибув.

Тож в останньому турі на нас чекають два принципові поєдинки, які і визначать призерів та чемпіона цьогорічної першості. «Локомотиву» з Рава-Руської для загальної перемоги достатньо покладатися на свої сили в домашній грі з четвертою командою, якою на даному етапі є бориславський «Нафтовик». А от конкурентам «залізничників», команді «Думна» з Ременова, потрібно в гостях здолати опір ФК «Мостиська» та сподіватися на те, що «нафтовики» все ж зможуть відібрати очки у равчан.

В суботу свій поєдинок проведе «Добромиль». Команда Дмитра Лапицького на «Лафорт-Арені» прийматиме «Сокіл» Борщовичі.

Нижче наведено результати та турнірну таблицю з врахуванням зіграних матчів сьомого туру.