22 жовтня 2017 року. Добромиль. «Лафорт-Арена». Епізод матчу між командами ФК «Добромиль» та «Локомотив» Рава-Руська

Цієї неділі відбулися матчі шостого туру Першості Львівщини з футболу серед дорослих команд Першої ліги.

Напередодні звітного туру стало відомо, що команда «Сокіл» Золочів за три тури до фінішу знімається з розіграшу цьогорічних змагань у Першій лізі. Тож до кінця першості суперникам в матчах з золочівцями буде зараховано технічну перемогу з рахунком 3:0. Першими таким чином свій очковий доробок поповнила команда з Мостиськ, яка і повинна була цієї неділі зіграти свій поєдинок в гостях проти «Сокола».

Синхронні перемоги здобули лідери перегонів, команди з Рава-Руської та Ременова. І якщо «Локомотив», гостювавши в Добромилі, завдяки голу, забитому на початку другого тайму, не без боротьби вивіз з «Лафорт-Арени» мінімальну перемогу 1:0, то «Думна» на власному полі без труднощів здолала опір «Новишич» з рахунком 3:0.

Ще в одній парі бориславський «Натовик» на власному полі був сильнішим за команду з Борщович. Мінімальна перемога з рахунком 1:0 дозволила нафтовикам піднятися на одну сходинку вгору, опустивши на п’яту позицію свого суперника – «Сокіл» з Борщович.

Тож за два тури до завершення Другого етапу і надалі залишається відкритим питання, хто здобуде медалі цього сезону. І якщо за золото реальну борютьбу ведуть «Локомотив» та «Думна», котрі відірвавшись від своїх переслідувачів, і надалі мають рівну кількість очок, – по 26, то за бронзові нагороди все ще боротьба триває між Мостиськами, Бориславом та Борщовичами.

Нижче наведено результати та турнірну таблицю з врахуванням зіграних матчів шостого туру.

 

ПЕРША ЛІГА

Другий етап. 6 тур. Дорослі

Неділя, 22 жовтня 2017 р.

«Сокіл» Золочів – ФК «Мостиська» – 0:3 (-:+)

ФК «Добромиль» – «Локомотив» Рава-Руська – 0:1

«Думна» Ременів – ФК «Новошичі» – 3:0

«Нафтовик» Борислав – «Сокіл» Борщовичі – 1:0

Микола Волошин

Facebook коментарі