Цими вихідними розпочалося друге коло другого етапу Першості Львівщини з футболу серед дорослих команд Першої ліги.

Стартував п’ятий тур в суботу матчем в Золочеві. В гості до місцевого «Сокола» приїхав ФК «Добромиль». Як і минулого тижня, коли суперники зустрічалися на «Лафорт-Арені», при рівному першому таймі, в другому завдяки голам Василя Коваля, Олександра Горбея та Назара Яцишина команда Дмитра Лапицького здобуває переконливу перемогу з рахунком 3:0. Ще три матчі відбулися в неділю.

Несподіванкою туру стала перемога ФК «Мостиська» в Рава-Руській над лідером групи, місцевим «Локомотивов». На початку другого тайму Тарас Іваночко забиває перший і, як згодом виявилося, єдиний гол у зустрічі, принісши своїй команді виїздну перемогу 1:0. Ця поразка стала першою для «Локомотива» на стадії другого еталу, тоді як «жовті» після невдалих попередніх матчів дещо поправляють невтішну для команди статистику та піднімаються на третю сходинку в таблиці.

Поразкою лідера ще раз скористався найближчий переслідувач «равчан» «Думна» з Ременова. Команда Ігора Топоровича не знаючи очкових втрат на стадії другого етапу і цього разу вдома перемагає «нафтовиків» із Борислава, виграючи вже п’яту гру поспіль. Пропустивши на 14-й хвилині від Василя Миськіва, господарі програли перший тайм. Та все-таки в другому таймі команда зуміла зібратися і задяки дублю Назара Сенишина та ще одному голу на компенсованих хвилинах від Юрія Голуба, переламує хід поєдинку, здобуваючи вольову перемогу з рахунком 3:1. Тож завдяки цій «вікторії» Ременів зрівнявся по очках з «Локомотивом». Тепер в обох команд по 23 залікові пункти, та «равчани», завдяки кращій очній зустрічі, все ще залишаються на першій сходинці в таблиці.

Ще в одній зустрічі «Сокіл» Борщовичі вдома переміг «Новошичі» з рахунком 4:1. Героєм зустрічі безперечно став Микола Шиц, який відвантажив у ворота гостей аж три голи. Відзначившись вже на першій хвилині матчу, гравець виводить Борщовичі вперед. На 19-й хвилині Ярослав Трусь зрізає м’яч у свої ворота і це 1:1. Та вже перед самісіньким відпочинком Микола «робить» «дубль», знову виводячи свою команду вперед. На 77-й хвилині формард оформляє «хет-трик», збільшуючи рахунок до 3:1. А фінальну крапку в матчі ставить Остап Сворень, на 86-й хвилині фіксуючи на табло втішні для господарів 4:1.

Тож завдяки цій звитязі Борщовичі піднімаються на одну сходинку вверх і тепер вони четверті. Третіми йдуть «Мостиська», п’яті «нафтовики» із Борислава. «Добромиль» скорочує відрив до «Новошич» до одного пункту, тоді як замикає турнірну таблицю команда з Золочева. В активі «Сокола» лише одна нічия при десяти поразках, одне очко та остання, восьма сходинка в таблиці.

Нижче наведено результати та турнірну таблицю з врахуванням зіграних матчів п’ятого туру.

«Думна» Ременів – «Нафтовик» Борислав – 3:1

Цими вихідними завершилася цьогорічна Першість серед юнацьких колективів Першої ліги. В Золочеві відбулася повторна зустріч за бронзові нагороди. Місцевий «Сокіл» вдома приймав «Богун» Броди і розписав із суперником мирову – 1:1. Та завдяки перемозі 1:0 у першій зустрічі саме бродівські футболісти за сумою двох матчів перемагають в суперечці за бронзу, посівши підсумкове третє місце після цьогорічних чемпіонів «Локомотива» з Рава-Руської та «срібної» команди ФК «Мостиська».