На минулому тижні відбулися матчі четвертого туру другого етапу Першості Львівщини з футболу серед дорослих команд Першої ліги.

Почався тур ще в четвер матчем на «Лафорт-Арені» між суперниками, які до звітної гри посідали дві останні сходинки в турнірній таблиці. І «Добромиль», і «Сокіл» з Золочева в першому таймі змагалися на рівних і закінчили першу половину зустрічі 2:1 на користь господарів. Та по перерві «блакитні» провели у ворота золочівців три сухі м’ячі, в підсумку здобувши розгромну перемогу з рахунком 5:1.

В неділю 8 жовтня відбулися ще три матчі. «Новошичі» вдома екзаменували ще один «Сокіл», з Борщович. Матч видався цікавим та щедрим на голи. В підсумку перемога за господарями – 4:2.

Якщо в попередніх матчах зустрічалися команди з низу таблиці, то в двох наступних парах змагалися команди з верхньої частини турнірної таблиці. «Мостиська» вдома приймали лідера групи, команду «Локомотив» з Рава-Руської. Матч виявився «сухим» на голи, тому і завершився нічиєю 0:0. А от в центральному матчі туру бориславський «Нафтовив» на останніх хвилинах вдома пропускає гол та мінімально поступається «Думні» з Ременова, яка після осічки «Локомотива» ще на два очки скорочує відрив до лідера. Тож тепер відстань між першим та другим місцем складає лише три очки, а це значить, що вся боротьба за медалі ще попереду.

Нижче наведено результати та турнірну таблицю з врахуванням зіграних матчів четвертого туру.

«Нафтовик» Борислав – «Думна» Ременів – 0:1

Відбувся перший «бронзовий» фінал між юнацькими командами. Бродівський «Богун» приймав вдома золочівський «Сокіл» і переміг гостей 1:0.