ФК “Радич” Боневичі – срібний призер Першої ліги Першості Старосамбірщини з футболу 2017 року

У неділю 15 жовтня відбулися матчі заключного, 18-го туру Першості Старосамбірщини з футболу у двох лігах.

В Першій лізі зіграно чотири матчі. Велика Лінина в гостях обіграла аутсайдера ліги, команду «Фельштин» зі Скелівки – 2:1. Нове Місто вдома не залишило каменя на камені від «Дністра» з Бусовиськ, розтрощивши їх 8:1. Гуманець вдома приймав новоспечених чемпіонів з Нижанкович і теж здобув перемогу – 4:1. Ще в одному матчі зустрічалися «Сокіл» Муроване та ФК «Хирів». Гості, які до останнього боролися за третю сходинку в лізі, поступилися «Соколу» з рахунком 2:7.

Боневичам зараховано технічну перемогу у грі проти Міженця, так як дана команда (Міженець) виключена зі змагань.

Тож в підсумку золоті нагороди Першої ліги цього сезону мандрують у Нижанковичі. Срібло у Боневич. Третю-четверту сходинку розділили «Горизонт» Нове Місто та «Галичина» Велика Лінина, набравши по 30 очок кожен. Чільну п’ятірку з 29-ма очками замикає ФК «Хирів»*. Минулорічні чемпіони, команда «Дністер» Бусовисько лише шоста. Замикають турнірну таблицю ФК «Міженець» та минулорічний чемпіон Другої ліги, команда «Фельштин» Скелівка, набравши 11 та 9 очок відповідно.

До слова, команда «Радич» вже отримала свої срібні нагороди. Урочиста церемонія вручення медалей команді відбулася цієї неділі в сусідньому Добромилі на «Лафорт-Арені» в рамках святкування Дня міста Добромиль. Нагадаємо також, що Боневичі вже вдруге поспіль здобувають срібло, адже і минулого сезону виступаючи у Першій лізі району, команда посіла другу сходинку в підсумковій турнірній таблиці.

 

ПЕРША ЛІГА

18 тур (заключний)

Неділя, 15 жовтня 2017 р.

Скелівка – Велика Лінина – 1:2

Нове Місто – Бусовисько – 8:1

Міженець – Боневичі – 0:3 (-:+)

Гуманець – Нижанковичі – 4:1

Муроване – Хирів – 7:2

* PS: Як стало відомо, у матчі 18-го туру Першої ліги між командами «Сокіл» Муроване та ФК «Хирів» за команду «Сокіл» був задіяний дискваліфікований гравець, який не мав право брати участь у цій грі. Тож тепер, швидше за все, доля матчу буде вирішуватися на Контрольно-Дисциплінарному Комітеті федерації футболу Старосамбірщини. Згідно регламенту, результат матчу повинен бути анульованим і команді з Мурованого має бути зараховано технічну поразку 0:3. Відповідно, команді Хирова зарахується технічна перемога 3:0 та «плюс» три очки до турнірної таблиці. Враховуючи цей факт, саме ФК «Хирів», в підсумку набравши 32 очки, посяде третю сходинку в турнірній таблиці і тим самим здобуде бронзові нагороди Першої ліги цього сезону.

 

У Другій лізі свої заключні матчі проводили лише команди групи «А». Так друга команда групи, ФК «Тур’є», гостювала в Стрільбичах. Вирішивши всі свої завдання на даному етапі гравці вирішили відпочити, чим і скористалися господарі. В підсумку місцева «Смерічка» здобула перемогу з рахунком 3:0. А передостання команда групи, «Дністер» Завадка, в останньому матчі сезону вирішила потішити своїх вболівальників і дала справжній бій суперникам із Топільниці. В підсумку перемога за господарями – 3:2.

Ще дві зустрічі не відбулися. Команди Старої Солі та Березова не виїхали на матчі у Головецько та Ясеницю Замкову відповідно. Тож їм зараховано технічні поразки, а також знято по одному заліковому очку.

Команда села Стрілки цього туру відпочивала.

Тож в порівнянні з передостаннім туром, команди залишилися на своїх місцях. Лише команда «Турбо» Березів, не виїхавши на гру у Ясеницю Замкову, скотилася з третьої позиції на п’яту, пропустивши вперед Головецько та Стрільбичі відповідно. Перші дві сходинки, як відомо, посіли команди Стрілок та Тур’є, які разом із переможцями групи «Б», Надибами та Старявою розіграють між собою медалі Другої ліги та одночасно поборються за путівку, яка дасть право в наступному сезоні взяти участь у Першій лізі Першості Старосамбірщини з футболу.

 

ДРУГА ЛІГА

Група «А», 18 тур (заключний)

Неділя, 15 жовтня 2017 р.

Головецько – Стара Сіль – 3:0 (+:-)

Стрільбичі – Тур’є – 3:0

Ясениця Замкова – Березів – 3:0 (+:-)

Завадка – Топільниця – 3:2

 

Микола Волошин

Facebook коментарі