У неділю 8 жовтня відбулися матчі передостаннього туру Першості Старосамбірщини з футболу у двох лігах.

В Першій лізі зіграно матчі 17-го туру. Несподіваний результат зафіксовано в Боневичах, де місцевий «Радич», виграючи по ходу зустрічі 1:0 в підсумку на власному полі поступився «Галичині» Гуманець – 1:3. Ця поразка могла коштувати «Радич» втрати другої сходинки в турнірній таблиці, та найближчий переслідувач теж програв. Ще одна «Галичина», з Великої Лінини вдома приймала «Горизонт» і поступилася гостям 2:5. Таким чином Нове Місто, найпринциповіший суперник для Боневич, зберіг для команди «Радич» другу сходинку та фактично подарував їм срібні нагороди.

Поразками попередніх команд скористалися Хирів та Бусовисько. І якщо хирівчани вдома мінімально перемогли Скелівку 2:1, то «Дністер» свої три пункти отримав без боротьби, оскільки команда з Міженця на гру у Бусовисько не прибула. Також через неявку гостей не відбулася гра і у Нижанковичах, де цьогорічні чемпіони мали приймати «Сокіл» Муроване.

Згідно регламенту, і Мурованому, і Міженцю за неявку на матч зараховано поразки 0:3 та «мінус» один пункт в турнірну таблиця. А враховуючи той факт, що для Міженця це був другий невиїзд в сезоні, то команду автоматично знято з розіграшу.

Щодо турнірної таблиці, то фактично вирішилася доля срібних нагород. «Радич», який на сьогодні посідає другу сходинку, на очко випереджаючи Хирів, в останньому турі мав би зіграти з командою Міженця. Та позаяк дана команда знята зі змагнь, Боневичі автоматично отримають технічну перемогу 3:0 і стануть недосяжними для конкурентів. А от за бронзу поборються чотири команди. Нове Місто та Бусовисько зійдуться в очній боротьбі, тоді як Велика Лінина та Хирів поїдуть у гості до аутсайдерів – Скелівки та Мурованого відповідно. Та найкращі шанси в хирівчан, оскільки вони на два очки випереджають своїх конкурентів. Тож якщо Хирів перемагає Муроване, команда, не дивлячись на результати суперників, автоматично здобуває бронзові нагороди цієї першості.

 

ПЕРША ЛІГА

17 тур

Неділя, 8 жовтня 2017 р.

Хирів – Скелівка – 2:1

Нижанковичі – Муроване – 3:0 (+:-)

Боневичі – Гуманець – 1:3

Бусовисько – Міженець – 3:0 (+:-)

Велика Лінина – Нове Місто – 2:5

Також ігри передостаннього туру провели і команди Другої ліги групи «А». Головною інтригою залишалося питання хто ж посяде другу сходинку і стане четвертим учасником «фінальної» пульки у Другій лізі. Цим щасливчиком стали гравці з Тур’є, які, перемігши вдома Ясеницю Замкову 3:0, за тур до фінішу стали недосяжними для конкурентів.

В інших матчах Березів вдома переміг Завадку 3:0, Стрільбичі виявилися сильнішими за Стару Сіль, подолавши опонентів на їхньому полі теж з рахунком 3:0. Також здобули три очки і переможці групи Стрілки, здолавши Головецько 4:1.

Команда Топільниці цього туру відпочивала.

 

ДРУГА ЛІГА

Група «А», 17 тур

Неділя, 8 жовтня 2017 р.

Березів – Завадка – 3:0

Тур’є – Ясениця Замкова – 3:0

Стара Сіль – Стрільбичі – 0:3

Стрілки – Головецько – 4:1

Микола Волошин

Facebook коментарі