У неділю 1 жовтня відбулися чергові матчі Першості Старосамбірщини з футболу у двох лігах.

В Першій лізі зіграно матчі 16-го туру. Минулорічний чемпіон і одночасно цьогорічний претендент на медалі, команда «Дністер» з Бусовиська гостювала в Гуманці і поступилася місцевій «Галичині» з рахунком 1:3. Цією поразкою скористалися Велика Лінина та Хирів, обійшовши «Дністер» в турнірній таблиці. Так Хирів вдома приймав цьогорічних чемпіонів, команду Нижанкович і здобув перемогу з рахунком 4:2. А «Галичина» з Великої Лінини на своєму стадіоні перемогла номінальних господарів, команду з Міженця з рахунком 4:0. Зазначимо, що за невиїзд у Велику Лінину в рамках 7-го туру першого кола Міженець отримав поразку 0:3, мінус одне очко в турнірній таблиці і згідно регламенту в якості додаткового покарання, домашній матч другого кола проти Великої Лінини команда з Міженця зобов’язана була провести на полі суперника.

Ще один претендент на медалі, «Радич» з Боневич гостював в Мурованому і розписав мирову 1:1 з місцевим «Соколом». Ця нічия хоч і залишила команду на другій позиції, та дозволила конкурентам впритул наблизитись до себе. І ще в одному матчі аутсайдер групи «Фельштин» Скелівка приймав Нове Місто і поступився 0:2.

Тож за два тури до завершення першості команди Боневичі (28 очок), Велика Лінина (27), Хирів (26), Бусовисько та Нове Місто (по 24) і надалі залишають за собою шанси посісти призові місця в цьогорічній Першій лізі. Як відомо, перше місце вже закріплене за Нижанковичами, які достроково вибороли золоті нагороди!

 

ПЕРША ЛІГА

16 тур

Неділя, 1 жовтня 2017 р.

Скелівка – Нове Місто – 0:2

Міженець – Велика Лінина – 0:4 (гра у В. Лінині)

Гуманець – Бусовисько – 3:1

Хирів – Нижанковичі – 4:2

Муроване – Боневичі – 1:1

Також свої ігри провели і команди Другої ліги. В групі «А» зіграно матчі 16-го туру. Достроковий переможець групи «Стрілець» Стрілки гостював у Стрільбичах. В підсумку нічия 2:2. На один м’яч більше побачили глядачі в Ясениці Замковій. Місцева «Нива» приймала старосільський «Спортинг» і перемогла 3:2, потішивши своїх вболівальників. Ще одну мирову зафіксовано в Топільниці, де господарі зустрічалися з Березовом. На двох команди забили аж 8 голів. В підсумку – 4:4. Ну і в матчі Завадка – Тур’є рахунок 3:0 на користь гостей.

Команда Головецько цього туру відпочивала.

Тож після звітного туру боротьба за другу сходинку триває. Та завдяки перемозі команда Тур’є покращила свої шанси, відірвавшись від найблищих переслідувачів, команд Головецько та Березова на три та чотири очки відповідно.

 

ДРУГА ЛІГА

Група «А», 16 тур

Неділя, 1 жовтня 2017 р.

Стрільбичі – Стрілки – 2:2

Ясениця Замкова – Стара Сіль – 3:2

Завадка – Тур’є – 0:3

Топільниця – Березів – 4:4

 

В групі «Б» зіграно матчі заключного 14-го туру. Команда Конева гостювала в Тарнаві і поступилася «Гербурту» – 2:3. Осічкою суперника скористалися «соколята» зі Слохинь, які завдяки перемозі вдома над Надибами 3:1, в підсумку на два очка обійшли «Юність» з Конева в турнірній таблиці.

Та безперечно центральний матч туру проходив у Сусідовичах, де місцева команда на пару з гостями зі Старяви визначали, хто ж з них посяде другу сходинку і здобуде право поборотися за можливість наступного сезону грати у Першій лізі району. В більш кращих умовах були Сусідовичі, адже звітний поєдинок вони проводили вдома. До того ж, господарів влаштовувала і нічия, позаяк до початку матчу в турнірній таблиці вони випереджали команду Старяви на одне очко. Та як би там не було, все мало вирішитися на футбольному полі, де, як відомо, всі рівні. Аналогічної думки була команда Старяви, яка серйозно налаштувавшись на матч, здобула перемогу 3:1.

Тож в підсумку зайнявши друге місце в групі Старява виходить в фінальну «пульку», де на неї вже чекає переможець групи «А» – «Стрілець» Стрілки. Іншу півфінальну пару складуть «Дружба» Надиби та команда, яка займе другу сходинку турнірної таблиці групи «А».

 

ДРУГА ЛІГА

Група «Б», 14 тур (заключний)

Неділя, 1 жовтня 2017 р.

Сусідовичі – Старява – 1:3

Слохиня – Надиби – 3:1

Тарнава – Конів – 3:2

Микола Волошин

Facebook коментарі