В неділю 17 вересня стартує другий етап Першості Львівщини з футболу 2017 року серед команд Першої ліги. На цьому етапі продовжать змагання лише дорослі команди, що за підсумками першого етапу зайняли місця у групах «А» і «Б» від першого по четверте. Старосамбірщину представлятиме лише ФК «Добромиль», так як команда «Прикарпаття» Старий Самбір за підсумками першого етапу посіла лише п’яте місце у своїй групі.

Тож групу «А» представлятимуть ФК «Мостиська», ФК «Новошичі», «Нафтовик» Борислав та ФК «Добромиль». Відповідно групу «Б» – команди «Локомотив» Рава-Руська, «Сокіл» Борщовичі, «Думна» Ременів та «Сокіл» Золочів.

На другому етапі кожна з команд із очками, набраними із командами своєї групи на першому етапі («золотими очками»), проведе у два кола за системою прийом-виїзд матчі з кожною командою з іншої групи «А» і «Б». За підсумками другого етапу дані команди визначать переможця та призерів Першої ліги 2017 року, а також підсумкові місця у турнірній таблиці з першого по восьме.

Дорослі команди, що за підсумками першого етапу зайняли місця у групах «А» і «Б» від п’ятого по восьме, на другому етапі змагатимуться за Кубок Першої ліги 2017 року.

Календар першого туру, а також зведена турнірна таблиця Першої ліги після першого етапу наведені нижче.

 

ПЕРША ЛІГА

Другий етап. 1 тур

Неділя, 17 вересня 2017 р.

«Локомотив» Рава-Руська – ФК «Добромиль»

ФК «Новошичі» – «Думна» Ременів

«Сокіл» Борщовичі – «Нафтовик» Борислав

ФК «Мостиська» – «Сокіл» Золочів

Зведена турнірна таблиця після першого етапу

 

КУБОК ПЕРШОЇ ЛІГИ

1 тур

Субота, 16 вересня 2017 р.

СКК «Пісочна» – ФК «Черляни-Городок»

Неділя, 17 вересня 2017 р.

ФК «Ходорів» – «Богун» Броди

 

Микола Волошин

Facebook коментарі