В неділю 17 вересня стартувала друга частина змагань в Першості Львівщини з футболу серед команд Першої ліги. В двох матчах перемогу святкували господарі, а в інших двох – гості.

ФК «Добромиль» в першому турі гостював в лідера групи команди «Локомотив» з Рави-Руської. Забивши в ворота «блакитних» два голи в першому таймі і ще один з пенальті в другому, господарі здобули впевнену перемогу 3:0. Ще один лідер своєї групи на попередньому етапі ФК «Мостиська» отримав три очки без боротьби. Команда «Сокіл» з Золочева на гру у Мостиська не прибула, тож їй зараховано технічну поразку з рахунком 0:3. В інших двох матчах перемогу святкували гості. «Думна» Ременів поступаючись «Новошичам» 0:1 в першому таймі, в другому переломила хід поєдинку і протягом двох хвилин забивши два м’ячі, здобула вольову перемогу з рахунком 2:1. А бориславський «Нафтовик», гостюючи в Борщовичах, завдяки двом голам у ворота місцевого «Сокола» вивозить суху перемогу з рахунком 2:0.

Нижче наведено результати та турнірну таблицю з врахуванням зіграних матчів першого туру.