У неділю 17 вересня відбулися чергові матчі Першості Старосамбірщини з футболу у двох лігах.

Зорепад голів зафіксовано в Першій лізі, де зіграно матчі 14-го туру. Середня результативність 4,8 гола на гру, або 2,4 гола на команду! Ще однією особливістю туру було те, що в чотирьох матчах з п’яти зустрічалися сусіди по турнірній таблиці: перша і друга, четверта і п’ята, шоста і сьома та дев’ята і десята команди!

Так аутсайдер групи команда Скелівки вдома з рахунком 3:2 обіграла 9-ту команду групи Міженець, зменшивши відрив від суперника до трьох очок. Аналогічний рахунок зафіксовано в Мурованому. Місцевий «Сокіл» був сильнішим від «Галичини» з Великої Лінини – 3:2. Ще в двох матчах зафіксовано нічийні результати.

В Гуманці місцева «Галичина» протистояла «Горизонту» Нове Місто. На двох команди організували чотири голи. Підсумок матчу – 2:2. А в Хирові місцеві хлопці на пару з командою «Дністер» Бусовисько показали ще цікавішу гру, забивши на два голи більше. В підсумку матч завершився з рахунком 3:3.

А центральний матч туру відбувся в Нижанковичах, де зустрічалися лідери дивізіону. Господарі в цікавій боротьбі перемогли другу команду групи «Радич» з Боневич 3:1, збільшивши і так великий відрив від конкурента вже до одинадцяти очок!

 

ПЕРША ЛІГА

14 тур

Неділя, 17 вересня 2017 р.

Скелівка – Міженець – 3:2

Гуманець – Нове Місто – 2:2

Муроване – Велика Лінина – 3:2

Хирів – Бусовисько – 3:3

Нижанковичі – Боневичі – 3:1

В Другій лізі команди теж порадували забитими голами. В групі «А» Ясениця Замкова грала домашній матч в Головецьку і перемогла з мінімальною різницею 3:2, здобувши лише третю «вікторію» в цьому сезоні. Лідер групи «Стрілець» зі Стрілок гостював в Завадці. Розуміючи, що після 13-го туру команда гарантувала собі першу сходинку, «стрільці» вирішили трошки «розслабитися», розписавши з «Дністром» мирову 1:1. Топільниця приймала вдома аутсайдера старосільський «Спортинг» і здобула переконливу перемогу з великим рахунком 4:1.

Центральний поєдинок туру групи «А» відбувся в Березові, в якому зустрічалися четверта та друга команди відповідно. Матч виявився гідний лідерів, адже на двох команди «наколотили» аж сім голів! Результативнішими були господарі, які забили на один м’яч більше. В підсумку перемога Березова 4:3, яка вивела їх на чисте друге місце, посунувши з нього свого сьогоднішнього суперника – команду Тур’є.

Команда Стрільбич цього туру відпочивала.

 

ДРУГА ЛІГА

Група «А», 14 тур

Неділя, 17 вересня 2017 р.

Ясениця Замкова – Головецько – 3:2

Завадка – Стрілки – 1:1

Топільниця – Стара Сіль – 4:1

Березів – Тур’є – 4:3

 

В групі «Б» зіграно лише два матчі, в яких перемогу святкували гості. В Тарнаві місцевий «Гербурт» виявився аж надто гостинним для Старяви, подарувавши гостям перемогу з рахунком 4:0! Гравці Конева вдома теж нічого не змогли протиставити лідеру групи, команді з Надиб, поступившись їм 1:4. В підсумку «Дружба» здобуває впевнену перемогу і за два тури до фінішу на чотири очки випереджає свого найближчого переслідувача, команду Сусідович.

Оскільки Велика Сушиця знята зі змагань, то команді зі Слохинь автоматично зараховано технічну перемогу 3:0. Команда Сусідович цього туру відпочивала.

 

ДРУГА ЛІГА

Група «Б», 12 тур

Неділя, 17 вересня 2017 р.

Слохиня – Велика Сушиця – 3:0

Тарнава – Старява – 0:4

Конів – Надиби – 1:4

Також на минулому тижні на черговому засіданні КДК відбувся розгляд незавершеного поєдинку 13-го туру Першої ліги між командами Нового Міста та Мурованого. В підсумку прийнято рішення на користь команди господарів, а саме: новоміському «Горизонту» зарахувати технічну перемогу 3:0, а Мурованому, відповідно, технічну поразку 0:3.

 

Микола Волошин

Facebook коментарі