У неділю 24 вересня відбулися чергові матчі Першості Старосамбірщини з футболу у двох лігах.

В Першій лізі зіграно матчі 15-го туру. І вже за три тури до завершення чемпіонату команда з Нижанкович стає недосяжною для інших учасників. У звітній зустрічі лідери групи приймали аутсайдера, команду «Фельштин» зі Скелівки, яку розтрощили з рахунком 8:1. Друга команда змагань «Радич» Боневичі вдома приймала хлопців з Хирова. Матч вийшов бойовим, так як і результат. В підсумку нічия 2:2. Цим результатом повною мірою скористався минулорічний чемпіон «Дністер» з Бусовиськ. Перемігши вдома «Сокіл» з Мурованого 6:1, «дністряни» піднялися на третю сходинку в таблиці обійшовши Хирів, а також на відстань в одну перемогу наблизилися до другого місця, яке посідає «Радич». Велика Лінина теж піднялася на одну сходинку вгору, перемігши вдома Гуманець 2:1. А от передостання команда Міженець в гостях дала справжній бій Новому Місту, поступившись господарям лише з різницею в один м’яч. В підсумку перемога «Горизонту» – 4:3.

Тож за три тури до завершення першості в Першій лізі ФК «Нижанковичі» (при умові, що команда проведе кінцівку першості без дисциплінарних стягнень) достроково стала чемпіоном району! Також не на жарт загострилася боротьба за медалі, на які зараз реально претендують аж п’ять команд.

 

ПЕРША ЛІГА

15 тур

Неділя, 24 вересня 2017 р.

Нижанковичі – Скелівка – 8:1

Боневичі – Хирів – 2:2

Бусовисько – Муроване – 6:1

Велика Лінина – Гуманець – 2:1

Нове Місто – Міженець – 4:3

Свої матчі зіграли і команди Другої ліги. Центральний поєдинок туру групи «А» відбувся в Тур’є, де місцева команда приймала сусіда по турнірній таблиці, команду Топільниці. Матч виправдав свій статус, адже на двох суперники забили більше, ніж решту шість команд разом. В підсумку господарі були на один постріл влучнішими, перемігши з рахунком 4:3. В Старій Солі відбулася зустріч аутсайдерів. Та господарям, місцевому «Спортингу» не вдалося здобути бодай очко. Тож перемога за «Дністром» – 3:1. Лідер групи «Стрілець» Стрілки на власному полі був сильнішим за Ясеницю Замкову – 1:0. Також завдяки мінімальній перемозі 1:0 на власному полі над Стрільбичами команда з Головецько зрівнялася по очках з Тур’є і зараз ділить з ними 2-3 місце. Щоправда, суперники мають ще один матч в запасі.

Команда Березова цього туру відпочивала.

А день перед тим, в суботу 23 вересня було зіграно перенесений матч 12-го туру між Завадкою та Стрільбичами у якому перемогли гості із рахунком 2:0.

 

ДРУГА ЛІГА

Група «А», перенесений матч 12-го туру

Субота, 23 вересня 2017 р.

Завадка – Стрільбичі – 0:2

Група «А», 15 тур

Неділя, 24 вересня 2017 р.

Тур’є – Топільниця – 4:3

Стара Сіль – Завадка – 1:3

Стрілки – Ясениця Замкова – 1:0

Головецько – Стрільбичі – 1:0

 

В групі «Б» зіграно матчі передостаннього туру. Їх було лише два і перемогу в них святкували господарі. Старява вдома каменя на камені не залишила від «Сокола» із Слохинь, відвантаживши супернику сім сухих голів! Лідер групи «Дружба» з Надиб теж потішив вболівальників видовищем, наколотивши на пару з «Гербуртом» із Тарнави аж десять голів! В підсумку перемога за Надибами – 7:3.

Оскільки Велика Сушиця знята зі змагань, то команді Сусідович автоматично зараховано технічну перемогу 3:0. Команда Конева цього туру відпочивала.

Тож за тур до завершення першості «Дружба» з Надиб вже перша. А от Сусідовичі та Старява в останньому турі в очній зустрічі визначать, хто з них посяде другу сходинку, а хто третю. В більш кращих умовах Сусідовичі, адже майбутній поєдинок вони проведуть вдома. До того ж, господарів влаштує і нічия, позаяк на сьогодні в турнірній таблиці вони випереджають команду Старяви на одне очко.

 

ДРУГА ЛІГА

Група «Б», 13 тур

Неділя, 24 вересня 2017 р.

Надиби – Тарнава – 7:3

Старява – Слохиня – 7:0

Велика Сушиця – Сусідовичі – 0:3

Микола Волошин

Facebook коментарі